همگی از این موضوع با خبر می باشیم که بهترین راه برای مبارزه با کرونا تا به امروز بدون درمان مشخص، در خانه ماندن و کاستن میزان تماس های اجتماعی تا حد ممکن می باشد. یکی از راه هایی که می تواند باعث شود ما وادار به خروج از منزل گردیده و با دیگران برخورد پیدا کرده و شانس ابتلا به این بیماری را برای خود و دیگران افزایش دهیم، مسئله خرید کردن می باشد. از روی همین موضوع است که طراحی سایت و ساخت سایت اختصاصی مخصوصا در نوع فروشگاهی آن می تواند تا حد بسیار زیادی باعث کاهش میزان شانس ابتلای افراد به این بیماری خطرناک گردد.

همگی از وضعیت حال حاضر کشور و حتی جهان خبر داریم، روزانه با خبر های متنوع و حتی به میزان بسیار زیادی ناراحت کننده در فضای داخل کشور و یا حتی جهان مواجه می شویم که تعدادی از هم نوعان در مناطق مختلف کشور عزیزمان ایران و یا حتی جهان را می شنویم، و به اهمیت و جدیت مسئله بیماری همه گیر کووید – 19 و یا به قول معروف کرونا بیش از پیش آشنا می گردیم.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

همان گونه که در بند قبلی از آن یاد کردیم، یکی از روش های بسیار مناسب و ایده آل برای مقابله و پیشگیری از این بیماری، دقیقا همین مسئله طراحی سایت می باشد. طراحی سایت دارای انواع و مدل های مختلف و متنوعی می باشد، اما چیزی که می تواند به بهترین شکل به ما در جهت مبارزه با بیماری کمک نماید، طراحی کردن یک سایت فروشگاهی خواهد بود.

علت اصلی این امر را باید این نکته دانست که با طراحی کردن یک سایت فروشگاهی شما می توانید کالا های خود را از طریق آن به نظر مشتریان احتمالی خود رسانیده و به این طریق شانس موفقیت و کسب درآمد خود را افزایش دهید، از سوی دیگر، نیاز مخاطب شما نیز به تامین کالا و یا خدمات مورد نیاز خود برطرف شده و به این ترتیب دلیل اصلی ای برای خروج از خانه از وی بر طرف خواهد شد.

با طراحی سایت فروشگاهی شما به موفقیت نزدیک می شوید

امروزه شما شاهد موفقیت روز افزون سایت های فروشگاهی هستید، با خانه نشین شدن اکثر خانواده ها، نهضتی به نام خرید اینترنتی راه افتاده است و موجب شده است تا روند آشنایی مردم با سایت های فروشگاهی بیش از پیش شده و سرعتی به مراتب بیشتر را تجربه نموده و در نتیجه موفقیت بیشتری نیز عاید مالکان این سایت ها و این دست از فروشگاه ها گردیده است.

روند موفقیت سایت های فروشگاهی در طی یک سال اخیر را می توان به راحتی از طریق یک جستجوی اینترنتی به دست آورد، در طی همین یک سال شما می توانید به راحتی تعداد زیادی سایت فروشگاهی را مشاهده کرده و در همین مدت به وجود آمده اند.

شرکت طراحی سایت هوم وب

شرکت طراحی سایت هوم وب با سال ها تجربه مفید و مثبت در زمینه طراحی انواع سایت ها در انواع فروشگاهی و شخصی افتخار دارد تا تمامی شما عزیزان در زمینه ساخت سایت همکاری نموده و به یمن همکاری با تیم کاری ای پر تجربه در زمینه تولید محتوی، انجام کارهای تبلیغاتی و موارد بسیاری دیگر برای سایت شما، در کنار انجام خدماتی همچون سئو کردن البته با مقرون به صرفه ترین میزان هزینه ممکن، بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن در زمینه طراحی و ساخت سایت و در ادامه سئو کردن سایت شما را به بهترین شیوه ممکن به انجام برساند.

طراحی سایت های فروشگاهی هوم وب

شرکت هوم وب به خود مفتخر است تا در طی سالیان کاری ای که تجربه همکاری با شرکت های مختلفی را از این طریق به دست آورده است، بیشترین میزان تجربه ممکن جهت طراحی سایت های فروشگاهی در ابعاد و اندازه های مختلف را در اختیار داشته و به یمن بهره گیری از یک کادر متخصص و پرتلاش می تواند جوابگویی هر گونه نیاز شما در زمینه طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی به بهترین شکل ممکن باشد.

مزیت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی کردن سایت فروشگاهی با سورس اختصاصی برای هوم وب چه تفاوتی خواهد داشت؟
این نکته را لازم است همواره به خاطر داشته باشید که بهره داشتن از یک سایت فروشگاهی و یا حتی اختصاصی می تواند برای شما حامل اعتبار به میزان بسیار زیادی باشد. طراحی کردن یک سایت فروشگاهی تفاوت چندان زیادی با شیوه طراحی کردن سایت های اختصاصی نخواهد داشت، البته میزان و حجم کاری ای که در طراحی این نوع از سایت ها مورد نیاز می باشد به مراتب بیشتر از میزان تلاشی است که طراحی کردن و ساختن یک سایت اختصاصی نیاز خواهد داشت.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی برای مالک

در رابطه با مزایای طراحی کردن یک سایت فروشگاهی می توان این توصیه را ارائه نمود که در صورت طراحی کردن یک سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود شما در حقیقت شعبه ای جدید را در مکانی تازه ای راه اندازی خواهید نمود. به زبانی ساده تر می توان این گونه عنوان داشت که سایت فروشگاهی می تواند شعبه ای جدید از کسب و کار شما باشد، شعبه ای که به شما شانس شانس بیشتری برای دیده شدن بخشیده و دیده شدن بیشتر صد درصد می تواند با میزان فروش بیشتر و در نهایت درآمد بیشتر همراه گردد.

بکمک طراحی سایت فروشگاهی شما مالک یک ملک جدید خواهید بود

امتیاز بسیار مناسبی که طراحی سایت فروشگاهی به شما خواهد بخشید، بهره گیری از شعبه ای خواهد بود که نیازی به استخدام نیروی کار جدید (البته به جهت ارائه خدمات فیزیکی و حضوری در آن) نداشته و در کنار آن نیز هیچ گونه محدودیت مکانی و همچنین محدودیت زمانی ای نیز در آن ایجاد نخواهد شد.

طراحی سایت فروشگاهی یعنی بهره گیری از یک فروشگاه 24 ساعته

فروشگاه اینترنتی یا طراحی سایت فروشگاهی به این معنی است که مشتری در هر ساعتی از شبانه روز که تمایل دارد تا در فروشگاه شما جستجو کرده به فروشگاه شما وارد شده، به هر میزانی که می خواهد قیمت ها را بررسی نموده و در صورتی که کالایی را برای خود مناسب یافت حال با پرداختی آنی و یا با روش پرداخت در محل می تواند کالای مد نظر خود را خریداری نماید. به عبارت دیگر، ساخت سایت فروشگاهی به معنی تاسیس شعبه ای 24 ساعته و یا همان شبانه روزی (البته بدون هزینه های نیروی کار و پرسنل و هزینه های جانبی آن) خواهد بود.

چه چیزی باعث ایجاد فرصت برای طراحی سایت فروشگاهی شده است

قطعا به یاد دارید که تا همین 10 سال پیش، کسی حتی نمی توانست تصویری از ایجاد یک فروشگاه اینترنتی را با خود داشته باشد، می توان با تضمین گفت که بیش از 99 درصد از جمعیت روی زمین حتی خواب این مدل از فروشگاه ها را که بتوانی در منزل نشسته بدون هزینه کردن و خطر کردن خرید خود را انجام داده و بسیاری دیگر از مزایایی از این دست را به دست آوری داشته باشد.

پیدایش گوشی های تلفن های هوشمند و طراحی سایت فروشگاهی

باید از این نکته یاد کرد که با ظهور گوشی های تلفن های هوشمند، جهش بسیار بالایی در میزان دسترسی به اینترنت و هم چنین بهره گیری از اینترنت به وجود آمد، دیگر تمامی افراد در حال حاضر به خوبی از این نکته آگاه می باشند که می توان تمامی نیازها از هر نوع و جنسی را تنها و تنها، صرفا به کمک یک بار سرچ کردن کلمه مورد نظر به راحتی پاسخ داد. این خود زمینه کافی برای این جهش بزرگ را به وجود آورده و باعث شد تا دانشمندان به راحتی بتوانند این رویای بسیار دور از ذهن را طی مدت زمان بسیار اندکی و در عین حال با کمترین میزان تلاشی برای مخاطبان خود به راحتی فراهم آورند.

احتمالا به یاد دارید که در حدود شاید 20 سال پیش، تاسیس و ساخت یک سایت فروشگاهی اینترنتی امکان پذیر نمی توانست باشد، در آن زمان، افراد زیادی با واژه فروشگاه اینترنتی، خرید اینترنتی و یا مواردی این چنینی برای مردم قابل باور نبود، به همین دلیل، کسی برای ساخت سایت فروشگاهی تلاشی صورت نمی داد. گذشته از این ها، در آن زمان گوشی های تلفن همراه همانند امروز هوشمند نبودند، و کسی نیز سرچ را با گوشی انجام نمی داد.

وضعیت حال حاضر جهان و اینترنتی نمودن کسب و کار

حتما با مطالبی که در چند بند قبلی از آن ها یاد کردیم به خوبی آشنا شده اید، باید گفت جهان به کلی تغییر کرده است، در شرایط کنونی و امروزی جهان به کلی تغییر نموده است، تقریبا کوچک و بزرگ، پیر و جوان و همه و همه از طریق گوشی های هوشمند اقدام به جستجو کردن به منظور برطرف سازی نیاز های روزمره خود و در کنار آن برای سرگرمی و یا حتی جهت انجام امور روزانه خود را به گوشی های خود مراجعه کرده و اقدام به جستجو کردن از طریق آن خواهند نمود.

امروز مشاهده فردی که از گوشی تلفن همراه هوشمند بهره نمی گیرد، می تواند حتی موجب تعجب نیز گردد، چه رسد به این که فردی در شرایط کنونی نداد که می توند نیاز خود را با جستجو کردن از گوشی داخل دستش به انجام برساند. به همین جهت است که تاسیس و طراحی و ساخت یک سایت به صورت فروشگاهی یا همان طراحی و ساخت یک سایت فروشگاهی دیگر نمی تواند به عنوان یک هزینه در نظر گرفته شده، بلکه باید آن را نوعی سرمایه گذاری تعبیر نمود.

امروز دیگر هر کسی می داند که می تواند از طریق اینترنت مایجتاج روزانه خود را تهیه نموده و این موضوعی نیست که دیگر، ناشناخته و عجیب باشد، به همین جهت، به شما دوست عزیز و مالک کسب و کار توصیه می شود که در صورتی که می خواهید در بازار باقی مانده و در کسب و کار خود موفق باشید، لازم می باشد تا کسب و کار خود را اینترنتی نمایید، حدالمقدور، شعبه ای اینترنتی را برای کسب و کار خود راه اندازی نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی به تنهایی می تواند منجر به موفقیت در کسب و کار گردد؟

به یاد داشته باشید، با تغییراتی که در زندگی روزمره تقریبا تمامی انسان ها در سرتاسر این کره خاکی به انجام رسیده و رشد روزافزونی که بهره گیری از تلفن های هوشمند با خود به همراه داشته است، موجب شده است که شما چه بخواهید و چه نخواهید، نیازمند همراه شدن با موجب جدید دیجیتالی شدن کسب و کار ها بوده و لازم می باشد تا نسبت به انجام این کار، تلاش لازم را مبذول دارید.

 از طریق طراحی سایت فروشگاهی میزان فروش را افزایش داد؟

لازم است که در این جا این موضوع را خدمت شما اعلام داریم که به دلیل افزایش میزان و تعداد فروشگاه های اینترنتی که تقریبا در هر شاخه ای چندین فروشگاه در هر کشوری امروزه وجود دارد، برای موفق شدن در این حوزه صرف طراحی کردن سایت کافی نمی باشد و لازم خواهد بود تا اقدامات بیشتری همچون تبلیغات و مواردی از این دست را به انجام رسانیده تا بتوانید به کمک آن ها شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

طراحی سایت فروشگاهی و اعتماد سازی

یکی از مباحثی که همواره در زمینه بازاریابی و همچنین توسعه کسب و کار ها می تواند پایه موفقیت توصیف شود. بحث اعتماد سازی و جلب اعتماد مشتری است که خود شاخه ای در علم بازاریابی و هم چنین بحثی بسیار مهم در زمینه مدیریت شده است.

جلب اعتماد مشتری باعث شده است تا حد بسیار زیادی شیوه و تنوع در طراحی سایت تغییر پیدا نماید، با این حال نمی توان  طراحی که تنها عامل معرفی کرد. این شما خواهید بود که با پیگیری درست سیاست های اعتماد ساز تا حد بسیار زیادی اعتماد افراد را به خود جلب نمایید.

فراموش نکنید که به منظور یافتن مشتری، اعتماد سازی و روندی که در پی آن، این اعتماد سازی بدست خواهد آمد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

اعتماد سازی به کمک طراحی سایت

از آن جایی که تقریبا در هر زمینه ای یک سایت فروشگاهی مستقل امروزه وجود دارد، شما نیاز خواهید داشت تا به طریقی مشتری را به سوی خود جلب نمایید، در کنار جلب مشتری شما نیاز به جلب وفاداری مشتری نیز هستید، به همین خاطر، اعتماد سازی کردن در داخل یک سایت فروشگاهی موضوعی گریز ناپذیر شده و می تواند باعث شود تا شما مشتری وفادار به سایت خود جذب کرده و بدلیل وفادار بودن مشتری، می تواند منجر به تکرار خرید وی و در کنار ان ایجاد درآمدی احتمالی برای شما گردد.

نقش شرکت هوم وب در رابطه با طراحی سایت

از جمله وظایفی که یک طراح سایت برعهده خواهد داشت، می توان به وظیفه جذاب سازی و زیباتر سازی هر چه بهتر سایت اشاره کرد، این عمل جذاب سازی و زیبا سازی به کمک رنگ ها و نوری که در طراحی استفاده می شود، این عمل زیبا سازی و استفاده از رنگ ها باعث می شود تا به باز دید کننده آرامش بخشیده و همین آرامش بخشی خواهد توانست تاثیر به مراتب بیشتری در وفاداری مشتری داشته باشد. فراموش ننمایید که شیوه طراحی و ساخت سایت تاثیر بسیار زیادی در جذب و از سوی دیگر وفاداری مشتری شما خواهد داشت.

طراحی سایت تنها وظیفه یک طراح سایت نمی باشد، سایتی که طراحی شود که در رده بندی های گوگل در صفحه اول جایی نداشته باشد، تفاوتی با طراحی نشدن نخواهد داشت. ضرب المثل رایجی برای طراحان سایت وجود دارد که طی آن عنوان می شود که بدترین چیز در زندگی قرار گرفتن در صفحه دوم گوگل می باشد.

این بر این حقیقت تاکید خواهد داشت، که واقعا قرار گرفتن در صفحه دوم گوگل به معنی نادیده انگاشته شدن خواهد بود، به همین منظور، امروزه طراحان و سازندگان سایت وظیفه دیگری را نیز بر عهده خواهند داشت، و آن چیزی نیست جزء سئو کردن، اکنون بهتر است در این رابطه توضیحاتی را برای شما عزیزان ارائه نماییم.

سئو چیست؟

موردی که در موفقیت یک سایت بصورت عام و علی الخصوص سایت های فروشگاهی می تواند تاثیر گذار باشد، این مطلب است که پس از سرچ شدن شاخه کاری مد نظر شما، نام شرکت شما در دید مشتری قرار گیرد. روزانه میلیون ها سرچ در سرتاسر جهان با یک زبان صورت می پذیرد، بازدید کننده مشتری به احتمال زیاد وقت زیادی برای جستجوی تمامی ایتم ها صرف نکرده و به همان صفحه اول و در صورت خوش شانس بودن شرکت ها تنها صفحه دوم اکتفا خواهد کرد.

طراحی سایت و شعار از دل برود هر آن که از دیده برفت

اگر می خواهید برای موفق شدن در سطح اینترنت و موفقیت سایت های فروشگاهی شانسی داشته باشید، لازم خواهد بود تا در چشم مشتری جای قرار بگیرد، این به شما این شانس را می بخشد تا با مشاهده شدن، و ملاحظه و مطالعه شرایط و محصولات و خدمات ارائه شده از سوی شما، مشتری احتمالی در این خصوص تصمیم گرفته که آیا قصد انتخاب کالا و یا خدمات ارائه شده توسط شما را دارد؟ به همین خاطر، برای کسب موفقیت بیشتر لازم است تا در صفحه نخست قرار بگیرید.

خدمات سئو شرکت هوم وب

باید به این موضوع اشاره کرد که همان گونه که در بند قبلی به این موضوع اشاره نمودیم، سئو سایت امری بسیار واجب بوده و بدون آن تقریبا می توان در رتبه های بالا قرار گرفتن یک سایت را امری محال و غیر قابل تصور تلقی نمود. از همین روی، شرکت طراحی سایت و سئو هوم وب، ارائه خدمات سئو برای شرکت هایی که صرفا طراحی سایت آن ها از سوی این شرکت انجام گرفته شده باشد را وظیفه تلفی نموده و با میزان هزینه کرد مبلغی ناچیز حاضر است تا ماهیانه این خدمات را برای شرکت مورد نظر ارائه نماید.

لازمه درست طراحی شدن یک سایت در سئو

مهم ترین موضوع در سئو شدن می تواند مواردی همچون طراحی و ساخت سایت فروشگاهی به شکلی حرفه ای، و بهینه سازی بوده که می تواند تماما پایه ای خوب جهت سئو شدن در اینترنت نیز به شمار رود.

شرکت طراحی سایت هوم وب با همکاری کادر تخصصی و ویژه خود با بهره گیری از اصول روزآمد سئو کردن، سایت فروشگاهی ای را طراحی و خواهد ساخت که هم ظرفیت بالایی را در جذب مشتری داشته و هم پتانسیل بسیار زیادی را برای سئو شدن داشته باشد.

تا از طریق اجرای یک سیاست کاری مناسب، شما به راحتی با تکیه بر همین اصول به رده های بالای جدول نتایج سرچ گوگل رسیده و به این ترتیب بتوانید سهم خود از بازار فروشگاه های اینترنتی را در طی کمترین مدت زمان ممکن به سادگی تمام و با صرف کمترین میزان هزینه به دست بیاورید.

چه تضمینی در قبال طراحی شدن سایت از سوی شرکت هوم وب وجود دارد؟

این نکته ریز همواره سر لوحه تمامی اقدامات شرکت طراحی سایت و سئوی هوم وب بوده و هست و همیشه خواهد بود که مشتری برای شرکت همه چیز فرض شده و شرکت تمامی تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتری مورد نظر به انجام خواهد رسانید همین نکته را می توان علت اصلی این امر در شرکت هوم وب تصور نمود که در شرکت طراحی سایت و سئوی هوم وب مسئله اصلی در طراحی و ساخت سایت فروشگاهی، این مطلب می باشد که طراح لازم خواهد بود تا خود را جای مشتری ای که قصد دارد وارد سایت شده و در آن جا خرید نماید قرار دهد.

طراح شرکت باید خود را جای مشتری قرار دهد

مشتری مورد نظر همیشه لازم می باشد که بتواند به سادگی هر چه تمام تر تمامی نیاز های خود را با صرف کمترین میزان وقت و جستجو به راحتی برطرف نماید، به همین لحاظ لازم خواهد بود طراح مورد نظر خود را جای مشتری قرار داده تا از این طریق قادر باشد تمایلات وی را حدس زده و انتظارات وی را در نظر بگیرد. مشکلی که همیشه در هنگام برخورد با هر سایتی به خصوص سایت های فروشگاهی می تواند مسئله ای مهم لحاظ گردد، سرعت لود شدن صفحات و تصاویر می باشد. پس از سرعت لود شدن نوبت به توضیحات به کار گرفته شده در صفحه می رسد.

شکل و نحوه قراردادن توضیحات  و عکس ها در محصولات

به این صورت که توضیحات ارائه شده هر محصول و یا تصویر آن لازم می باشد تا در عین سادگی به خوبی قابل فهم نیز باشد. در مورد تصاویر نیز لازم است این نکته اضافه شود که تصویر مورد نظر علاوه بر بهره گیری از کیفیت بالا و متناسب بودن با کالای مورد نظر، لازم است به خوبی در هر سیستم و تقریبا با هر سطح اینترنتی هماهنگ بوده و خود را تطبیق بخشد. به عنوان آپشن های اضافی می توان مواردی همچون تخفیف و یا پیشنهادات مشابه و بهتر را برای محصولاتی که دارای آپشن هایی این چنینی می باشند نیز لحاظ کرد.

خدمات شرکت طراحی سایت هوم وب به مشتریان

شرکت طراحی و ساخت سایت هوم وب افتخار دارد تا سایت های طراحی شده خود را بر مبنی جدیدترین و مدرن ترین تغییرات حاصل گردیده در سر تا سر جهان ارائه نموده و در کنار آن، استفاده از فن آوری های روز و نوین جهانی، خدمات پس از فروش بسیار چشمگیر و روز آمدی را نیز به مشتریان خود ارائه نماید، به همین جهت، تقریبا تمامی مشتریان این شرکت، تمایل نسبتا بالایی را در جهت همکاری و ادامه قرار داد خود با شرکت طراحی سایت هوم وب از خود نشان داده و تقریبا تمامی آنها بدون استثنا به حدی از این دست از خدمات احساس رضایت نموده اند که حتی در شرایط کرونایی حال حاضر نیز به تعهدات خود پایبند باقی مانده اند.

روند کار طراحی و ساخت سایت هوم وب

ما در شرکت طراحی و ساخت سایت هوم وب دقیقا همانند هر شرکت معمول امروزی مسئله نخست و مرحله اول هر نوع خدماتی عقد قرارداد محسوب می گردد. شرکت در صورت وجود کاتالوگی در راستایی کسب و کار مورد تقاضای مشتری کاتالوگ ها را به مشتری تحویل داده و اطلاعات اولیه را در اختیار مشتری قرار می دهد، اطلاعات اولیه شامل مراحل طراحی کار، زمان بندی های مورد نظر، و همچنین شیوه های که در رابطه مراحل طراحی از سوی شرکت اعمال می گردد.

بارگذاری اطلاعات مشتری در مراحل طراحی سایت فروشگاهی

در قسمت انتهایی این روند لازم است تا به مشتری اجازه داده شود تا بتواند در طی یک فرآیندی ساده و بدون مواجه با پیچیده گی هایی سخت و مشکل تمامی اطلاعات مورد نیاز جهت قرار داده شدن در سایت، تصاویر محصولات خود و یا خدماتی که از سوی وی ارائه می گردد را در صورت لزوم به شرکت ارائه داده و در کنار آن نیز به این که مشتری اعلام می نماید که اگر بخواهد تصاویر پرسنل و یا مدیریت در سایت قرار داده شود، این تصاویر نیز باید به شرکت طراح ارائه شده و شرکت با در اختیار داشتن آن ها قادر خواهد بود تا در داخل سایت قرار دهد.

طراحی سایت فروشگاهی و تعیین زمان نسبی برای تحویل کار به مشتری

یکی از مهم ترین قسمت های رایج در طراحی سایت که معمولا برای فردی که تقاضای طراحی شدن سایت را دارا می باشد اهمیت خواهد داشت، تعیین زمانی مشخص برای تحویل گرفتن کار نهاییی خواهد بود. یعنی زمانی که طراحی سایت به انجام سیده و قرار خواهد بود تا به مشتری قسمت مقدماتی و هم چنین قسمت نهایی کار تحویل داده شود. (البته در صورت همکاری مشتری و در اختیار قراردادن تصاویر و اطلاعات لازم در زمان معین شده تنظیمی).