قیمت خدمات سئو چقدر است؟

سئو یک محصول نیست بلکه مجموعه ای از خدمات تخصصی است در نتیجه نمیتوان قیمت مشخصی برای همه سایت ها در نظر گرفت. البته میتوان خدمات سئو را در دسته بندی های مختلفی شامل بهینه سازی سایت، بازاریابی محتوا، لینک سازی و … قرار داد و برای هرکدام هزینه مشخصی اعلام نمود. قدم اول آنالیز دقیق سایت و تصمیم گیری در مورد خدمات مورد نیاز است که بر همین اساس میتوان تخمین درستی از قیمت ارائه نمود.

سئو سایت چقدر زمان می‌برد؟

هیچ گونه پاسخ قطعی برای تخمین زمان وجود ندارد، اما اگر فعالیت های بهینه سازی سایت به صورت اصولی انجام شود نتایج مناسب در گوگل بین 3 تا 6 ماه حاصل خواهد شد.

تفاوت تبلیغات در گوگل ادورز با سئو، کدوم بهتره؟

تبلیغات گوگل به صورت کلیکی هستند و به ازای هر کلیکی که بر روی محصول یا خدماتتون میشه شما پول پرداخت میکنید و به محض پایان اعتبار حساب شما تبلیغات و قرارگیری سایتتون در گوگل متوقف میشه! اما در سئو به صورت طبیعی سایتتون بالا میاد و به مدت خیلی طولانی در صفحات برتر گوگل بدون پرداخت هزینه ثابت میمونه

آیا باید نام دامنه من شامل کلمات کلیدی بهینه‌سازی شده باشد؟

اگر شما دامنه اصلی را فقط به‌منظور یک کلمه کلیدی و بهینه‌سازی بخرید کار درستی نیست، چون ممکن است به سئوی سایت شما صدمه بزند. ولی اگر نام شرکت شما اتفاقی طوری است که کلمه کلیدی دران بکار رفته است، خوب است. در ضمن دنبال دامنه‌های بلند و عجیب غریب که بگوید منظور شما چیست نباشید.

کلمات کلیدی سئو چیست؟

کلمات کلیدی، عباراتی دو تا پنج کلمه ای هستند که مشتریان بالقوه شما درهنگام جستجوی سایت شما یا مشاغلی مانند شما در موتور جستجو تایپ می کنند. انتخاب و درج کلمات کلیدی مناسب در محتوای سایت شما بسیارمهم است. زیرا به ربات های گوگل کمک می کنند وب سایت شما را بهتر درک کنند. همچنین سایت شما را بعنوان یک نتیجه مناسب برای جستجوهای خاص مشخص می کنند.

چگونه کلمات کلیدی مناسب را برای وب سایتم بیابم؟

برای یافتن کلمات کلیدی مناسب، تمام کلمات احتمالی را لیست کنید که ممکن است بازدیدکنندگان یا مشتریان بالقوه استفاده کنند تا شما را آنلاین بیابند. به این فکر نکنید که چگونه شغل خود را توصیف کنید. بلکه تمرکز خود را بر روی آنچه افراد بصورت آنلاین جستجو می کنند حفظ کنید.

آیا تصاویر بر روی سئو تاثیر دارند؟

بله قطعا چنین است و تصاویر بر روی سئو تاثیر دارند. بهینه سازی کامل تصاویر، امکان یافتن آنها در جستجوی تصاویر گوگل و مراجعه بیشتر به سایت شما را امکان پذیر می سازد. برای سئوی تصاویر، باید به متن alt مرتبط با تصویر توجه کنید. زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو نمی توانند تصاویر را مانند ما ببینند. به همین دلیل باید متن مناسبی برای تصویر قرار دهید تا موتورهای جستجو بتوانند آن را درک کنند.

چگونه می توانم ترافیک اصلی خود را اندازه گیری کنم؟

یک روش عالی برای اندازه گیری ترافیک اصلی و تلاش های شما برای سئوی سایت، استفاده از ابزارهای گوگل است. مهمترین ابزارها، گوگل آنالیتیکس و گوگل سرچ کنسول هستند. با این ابزارها می توانید بینش بیشتری درمورد نحوه عملکرد وب سایت خود بصورت آنلاین داشته باشید.

آیا برای رتبه اول گوگل تضمین می‌کنید؟

هیچ متخصصی نمی‌تواند تضمین رتبه نخست نتایج جستجو را به شما بدهد زیرا این گوگل است که در نهایت درباره رتبه سایت شما تصمیم می‌گیرد و کارشناس سئو هیچ کنترلی بر روی معیارهای گوگل ندارد.

آیا سئو برای تمام وبسایت‌ها ضروری است؟

گوگل مهره‌ی بسیار مهمی در تجارت آنلاین به حساب می‌آید و وبسایت‌هایی که محصول یا خدماتی برای فروش دارند از گوگل استفاده می‌کنند تا بیشتر دیده شوند و بیشتر فروش داشته باشند. در حال حاضر شرکت‌ها بسیار وابسته به گوگل هستند و رقابت بر سر بیشتر دیده شدن در گوگل به اوج خود رسیده است. اگر هدف شما از حضور در فضای آنلاین دیده شدن و پیدا کردن مخاطبان می‌باشد سئو جزو ملزومات و واجبات کار شما می‌باشد.