تماس با ما 

 طراحی سایت فروشگاهی به کمک گروه طراحان هوم وب همیشه با جدید ترین و به روز ترین روش ها و شیوه های طراحی و در عین حال با بالا ترین کیفیت ممکن صورت خواهد پذیرفت و وب سایتی که تحویل شما می گردد از ساختاری قابل توسعه و پیشرفت نیز بهره مند خواهد شد.

شرکت طراحی سایت هوم وبامکانات پایه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی:

 • کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)
 • انتخاب طرح با کارشناس طراحی
 • فیلم آموزش پنل مدیریت سایت
 • امکان اضافه کردن محصول بدون محدودیت
 • قابلیت تعریف دسته بندی محصولات (نامحدود)
 • قابلیت تعریف برند (نامحدود)
 • فیلتر محصولات با قیمت،برند،رنگ بندی و ...
 • قابلیت تعریف یک محصول با چند ویژگی
 • امکان زوم و گالری تصاویر برای هرمحصول
 • جدیدترین ،پرفروش ترین،محصولات مرتبط
 • امکان جستجو محصولات،اخبار،مقالات
 • تفکیک محصولات بر اساس برند،دسته بندی
 • دریافت اینماد و اتصال به درگاه بانک

امکانات طراحی سایت فروشگاهیامکانات تخصصی طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

 • کدنویسی و اجرای طرح گرافیکی مشتری
 • طراحی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 • ارائه قیمت با توجه با امکانات سایت
 • امکان ایجاد پروفایل کاربری
 • آموزش آنلاین ،مشاوره آنلاین
 • اتصال به سیستم پیامکی
 • چندین گزینه برای حمل و نقل و ارسال محصول
 • امکان مقایسه محصولات هم خانواده
 • لیست علاقه مندی با امکان نمایش در پنل کاربری
 • تعریف کوپن تخفیف برای مشتریان
 • امکان پرداخت از چندین درگاه بانک
 • قابلت چند فروشندگی (B2B)

قیمت طراحی سایت فروشگاهیقیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی به صوررت کد نویسی شده و اختصاصی با زبان ASP با توجه به امکانات انتخابی شما متفاوت خواهد بود.در شرکت طراحی سایت هوم وب قیمت طراحی سایت فروشگاهی با توجه به نیاز مشتری و امکانات انتخابی متغیر می باشد.

بازه قیمت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

به صورت کلی بازه قیمت طراحی سایت فروشگاهی برای امکانات پایه سایت فروشگاهی که در بالا ذکر شد از 10 تا 30 میلیون تومان خواهد بود.

و هم چنین تعرفه طراحی سایت فروشگاهی برای داشتن گرافیک اختصاصی امکانات تخصصی و حتی هر امکاناتی که در این جا ذکر نشده است از 35 میلیون تومان به بالا و براساس امکانات مورد نیاز مشتری و در جلسه قرارداد مشخص خواهد شد.

ساخت سایت فروشگاهیمراحل سفارش و طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت فروشگاهی شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق چت واتس اپ یا تماس با شماره تلفن های شرکت با کارشناسان شرکت طراحی سایت هوم وب مشاوره رایگان داشته باشید.

هم چنین لازم به ذکر است که نمونه طراحی سایت های فروشگاهی هوم وب بر اساس استاندارهای گوگل و سئو بیس هستند. همچنین دارای نمونه سایت های فروشگاهی موفق با بیش از 100 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل می باشد.

مستندات تمامی این موارد در جلسه حضوری خدمت شما مشتری عزیز نمایش داده خواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی:

در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شرکت هوم وب را مشاهده خواهید کرد.برای مشاهده سایر نمونه کارهای طراحی شده توسط تیم برنامه نویسی هوم وب میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه کار طراحی سایت

هم چنین لازم به ذکر است که تیم برنامه نویسی هوم وب توانایی اجرا ،طراحی و کدنویسی اختصاصی هر سایتی که از لحاظ زیبایی و یا امکانات مورد پسند شما مشتری عزیز هست را دارا می باشد. کافیست لینک سایت مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

طراحی سایت فروشگاهی به کمک گروه طراحان هوم وب همیشه با جدید ترین و به روز ترین روش ها و شیوه های طراحی و در عین حال با بالا ترین کیفیت ممکن صورت خواهد پذیرفت و وب سایتی که تحویل شما می گردد از ساختاری قابل توسعه و پیشرفت نیز بهره مند خواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر

یک نکته را همیشه باید در خاطر داشته باشید که طراحی سایت فروشگاهی کاملا شبیه این است که شما شعبه ای تازه را در فضای مجازی تعبیه کرده باشید. بزرگ ترین امتیازی که این شعبه جدید خواهد داشت می تواند این نکته باشد که، از محدودیت مکانی برخوردار نبوده و محدودیت زمانی نیز برای آن بی تاثیر خواهد شد.

 ساخت سایت فروشگاهی اختصاصی

جهان امروز تغییرات بسیار بزرگی را تجربه کرده است. امروز چیزی در حدود 90 درصد افراد از طریق گوشی های هوشمند سرچ های روزانه خود را به انجام می رسانند. امروز نمی توانید فردی را پیدا کنید که حداقل یک بار هم که شده خرید اینترنتی انجام نداده باشند. به همین خاطر تاسیس و طراحی و ساخت یک سایت به صورت فروشگاهی یا همان طراحی و ساخت یک سایت فروشگاهی را لازم است از این پس به نوعی پس انداز نیز تعریف نماییم.

اعتماد سازی در سایت فروشگاهی

اعتماد و ایجاد اعتماد به یک شغل را در جهان و الگوهای مدیریتی تمام علمی امروز را باید از اولویت های اصلی موفقیت یک کسب و کار در شرایط کنونی معرفی کرد. برای جلب اعتماد و یا به قول معروف اعتماد سازی نمی توان تنها و تنها از طریق طراحی سایت فروشگاهی  اختصاصی اقدام کرده و دیگر طرحی دیگر برای جلب اعتماد مشتری طراحی نمود. برای جلب اعتماد مشتری لازم است از روی یک برنامه استراتژی ای مشخص عمل نمایید و به کمک این الگویی که طراحی کرده اید، به اهداف خود دست یابید و در این راه ایجاد سایت فروشگاهی می تواند به شما کمک زیادی نیز نماید.

تاثیر ظاهر سایت در طراحی سایت فروشگاهی

در موفقیت شما یکی از شرایط اصلی جذاب بودن سایتی است که طراحی می شود، این وظیفه ای است که صد در صد بر عهده طراح سایت خواهد بود. طراحی سایت قادر خواهد بود تا از طریق استفاده از رنگ ها و نوری که در طراحی مورد بهره برداری قرار می گیرد و به بازدید کننده آرامش داده و همین آرامش بخشی می تواند به میزان بسیار بیشتری در وفاداری مشتری تاثیرگذار باشد.

سئو و بهینه سازی در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

باید گفت که سایت فروشگاهی بسیار زیادی در حال حاضر در حال رقابت در سطح وب می باشند، شما می توانید به کمک دستاویزی به نام سئو مقامی بالاتر در جداول رده بندی گوگل پیدا کرده و مقامی بهتر را در آن جا بدست بیاورید، و به کمک این دستاویز میزان مشتری به مراتب بیشتری را حاصل آورید.

مزایای سئو سایت فروشگاهی

سئو (seo) باعث می شود تا رتبه شما ارتقا پیدا کرده و از طریق این بالا رفتن، شما می توانید به میزان بسیار بیشتری دیده شوید، زیرا مشتری به مدتی طولانی جستجو نکرده و در اکثر اوقات همان رتبه های اول تا سوم جداول رده بندی گوگل اکتفا کرده و انتخاب خود را به انجام خواهد رسانید، به همین علت کسب رتبه بالا در جداول رده بندی گوگل می تواند برای شما حائز اهمیت باشد. معمولا افراد از میان مواردی که مشاهده می نمایند انتخاب خود را انجام خواهند داشت. این بزرگ ترین دلیلی است که می تواند موجب موفقیت شما در اثر ساخت سایت فروشگاهی گردد، قرار گرفتن در دید و دسترس مشتری اولویتی است که می تواند موفقیت و بقای کسب و کار شما را تضمین نماید، از این طریق است که با مشاهده شدن، و مورد ملاحظه و مطالعه قرار گرفته، این مشتری خواهد بود که تصمیم خود را گرفته و به همین خاطر، برای کسب موفقیت بیشتر لازم است تا در صفحه نخست قرار بگیرید.

راه اندازی سایت فروشگاهی توسط شرکت هوم وب

در هر کسب و کاری رمز موفقیت و بقا جلب مشتری به میزانی هر چه بیشتر می باشد. به همین خاطر مسئله اصلی در ساخت سایت فروشگاهی، این مورد است که طراح خود را جای مشتری قرار دهد که قرار است وارد سایت شده و در آن جا خرید خود را به انجام برساند. مشکلی که همیشه در هنگام برخورد با هر سایتی به خصوص سایت های فروشگاهی می تواند مسئله ای مهم معرفی شود، سرعت لود شدن صفحات و تصاویر می باشد. پس از سرعت لود شدن نوبت به توضیحات به کار گرفته شده در صفحه می رسد. توضیحات ارائه شده هر محصول و یا تصویر آن باید در عین سادگی به خوبی قابل فهم نیز باشد. به عنوان آپشن های اضافی می توان مواردی همچون تخفیف و یا پیشنهادات مشابه و بهتر را برای محصولاتی که دارای آپشن هایی این چنینی می باشند نیز لحاظ کرد.

شرکت طراحی سایت هوم وب

شرکت طراحی سایت هوم وب افتخار دارد تا تعداد سایت های بسیاری را طراحی کرده و با صنایع و بخش های مختلف همکاری صمیمانه و دو جانبه ای با بالاترین احترام متقابل را داشته باشد. در زمینه ساخت سایت های فروشگاهی، بازاریابی شبکه ای، و حتی در مواردی طراحی سایت های خبری و موارد دیگری از این دست می باشد که حتی پا را از کشور فراتر گذارده و سایت هایی را نیز در این بخش ساخته است.

آپشن های شرکت هوم وب برای ساخت سایت فروشگاهی

یکی از متداول ترین سئوالاتی که همواره به منظور انجام هر کاری می تواند در وحله اول مورد نظر قرار گیرد، بخش مالی خواهد بود که با اهمیت ترین زمینه پیش از شروع هر کار و یا طرح و برنامه ای خواهد بود. در حقیقت شروع و سنگ بنای هر کسب و کاری به همین موضوع بستگی خواهد داشت. در شرکت طراحی و ساخت سایت و سئوی هو وب نیز همین امر به خوبی و با سیاستی بسیار کارآمد مد نظر قرار گرفته است. شرکت هوم وب به منظور کمک به رشد و موفقیت کسب و کارها به خصوص کسب و کارهای نوپا در کشور و همچنین با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی حال حاضر کشور و تاثیری که تحریم ها بر اقتصاد کشور داشته است، تمهیداتی را برای کمک به کسب و کارها و علی الخصوص شرکت های فروشگاهی در نظر داشته است طی می باشد در این شیوه ابتدا 15 درصد از کار را در ابتدا دریافت کرده و بقیه به شیوه ای اقساطی با مشتری تسویه خواهد شد.