وب سایت شما بهترین بیلبورد تبلیغاتی شماست

اگر قصد تبلیغ کسب‌وکار خود را در اینترنت دارید، ما در هوم وب به شما کمک می‌کنیم تا کسانی که نیاز به خدمات یا محصولاتی که شما ارائه می کنید دارند به سایت شما بیایند. هم چنین شما می توانید ترافیک باکیفیتی از متنوع ترین سایت ها را داشته باشید و با هدفمندی تبلیغات اینترنتی خود، مخاطب خود را به صفحه مورد نظر خود جلب کنید...

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت های طراحی سایت زیادی برای انتخاب وجود دارند. تلاش برای فهمیدن اینکه کدام یک مناسب کسب و کار شماست می تواند کار سختی باشد. انتخاب درست شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ مناسب اغلب می تواند باعث شروع چشمگیر موفقیت شما شود. سایت شما اولین برداشتی است که بسیاری از مشتریان احتمالی شما خواهند داشت. این چهره کسب و کار و یا تجارت شما خواهد بود و در بسیاری از شرایط ، بهترین ایجاد کننده لید یا سرنخ برای کسب و کار شماست. سایت شما عامل محرکی در انتخاب یا عدم انتخاب افراد برای تجارت با شما یا کار با رقیب شما خواهد بود. به همین دلیل انتخاب یک شرکت طراحی سایت بسیار مهم است، شرکتی که به شما کمک می کند تا به مشتریان خود برسید،اهداف خود را تحقق بخشید و در نهایت به رشد کسب و کار شما کمک می کنند. در این مقاله به چند ویژگی مهم شرکت طراحی سایت اشاره شده که به شما کمک می کند تا تشخیص دهید شرکت مورد نظر برای شما مناسب است یا نه.

1- به ایده های شما گوش می دهند

شما در صنعت خود متخصص هستید. به همین ترتیب ، شما می دانید چه چیزی را می فروشید و درباره اینکه چگونه می خواهید خدمات یا محصولات خود را به آنها ارائه دهید ، ایده ای دارید. هیچ کس بهتر از شما با کسب و کار شما آشنایی ندارد.اگر یک شرکت طراحی سایت به ایده های شما گوش نمی دهد یا فکر کافی برای نحوه بازاریابی آن را ندارد ، پس احتمالاً نباید با آنها کار کنید. آژانس بازاریابی شما باید بتواند ایده های شما را کامل کند ، آنها را بهبود ببخشد و عملی کند.

2- ایده های شخصی خود را مطرح می کنند

اگرچه گوش دادن به صحبت های شما برای طراح سایت شما مهم است ، شما باید با کسی کار کنید که نظرات شما را به چالش بکشد و دیدگاه بیرونی به ایده ، مفاهیم و استراتژی شما بیاورد. وب سایت شما باید توسط شخصی طراحی شود که طراحی وب متمرکز بر تبدیل را می داند. اگر آژانس طراحی سایت کاری غیر از سر تکان دادن و تولید کپی دقیق از هرچه بگویید انجام نمی دهد ، پس ارزش پول خود را نمی گیرید. طراح شما باید بتواند دانش تخصصی مربوط به رشته خود را ارائه دهد تا با دانش تخصصی شما مطابقت داشته باشد.

3- طراحی سایت رسپانسیو

با ادامه رشد استفاده از تلفن همراه ، باید مطمئن باشید که وب سایت شما برای هر دستگاهی بهینه شده است. اگر یک شرکت طراحی سایت در طراحی رسپانسیو تبحر کافی ندارد یا پیشنهاد می کند که یک وب سایت جداگانه برای موبایل داشته باشید ، پس آنها با پیشرفت تکنولوژی و زمان سازگار نشده اند و احتمالاً مناسب شما یا هر کس دیگری برای این موضوع نیستند.

4- آنها با آخرین روند طراحی همگام هستند

طراحی سایت باید مطابق با آخرین فن آوری و روند طراحی مدرن باشد. .اگر وب سایت شما تازه ، مدرن و به طور مداوم به روز شود ، مشتریان اعتماد بیشتری به کسب و کار شما خواهند داشت.

5- آنها یک برنامه منظم برای موفقیت دارند

بهترین شرکت های طراحی وب دارای برنامه و روند منظمی هستند که به آنها کمک می کند تا به موفقیت برسند. ممکن است با تکامل صنعت ،تکامل یابد، و ممکن است برای یک پروژه خاص یا شرایط منحصر به فرد کمی تغییر کند ، اما آنها یک برنامه منظم برای موفقیت دارند. این ثابت می کند که شرکت طراحی سایت تجربه لازم برای موفقیت مشابه در کسب و کار شما را دارد.

6- می توانید به آنها اعتماد کنید تا نتیجه بگیرید

پس از تعیین اهداف ، لازم نیست به شرکت های قابل توجه طراحی وب نحوه اجرای یک استراتژی گفته شود. آنها برای دستیابی به اهداف توافق شده به بهترین شکل ممکن تلاش خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که شما سرمایه خود را پس می دهید و اعتبار آنها افزایش می یابد.

7- آنها هر دو ، تجربه طراحی سایت داخلی و خارجی

چه یک برند جهانی باشید و چه یک کسب و کار کوچک ، به یک شرکت طراحی وب نیاز دارید که استراتژی های هر دو را درک کند. اگر طراح شما فقط با مشاغل محلی کار کرده است ، پس احتمال زیادی وجود دارد که وب سایت جدید شما با پایه ای برای موفقیت در سطح بعدی طراحی نشود. هرچه طراح شما از استراتژی ها و مخاطبان بیشتری آگاه باشد ، احتمال اینکه سایت شما بتواند به شما در رسیدن به اهداف تجاری شما کمک کند بیشتر است. شما به یک شرکت طراحی سایت احتیاج دارید که بتواند بزرگ و کوچک فکر کند و درک کند که چگونه همه را به گونه ای جمع کند که به رشد استراتژیک شما کمک کند.

8- یک تیم بازاریابی باتجربه دارند

گاهی اوقات ، مردم نمی خواهند سایت آنها کسب و کار آن ها را گسترش دهد اگر از آن دسته افرادی هستید که می خواهید سایت شما تجارت شما را توسعه دهد ، پس حتماً یک شرکت طراحی وب انتخاب کنید که تجربه بازاریابی آنلاین داشته باشد. یک شرکت طراحی سایت بدون تیم بازاریابی مانند فراری بدون موتور است. بله ، ممکن است عالی به نظر برسد ، اما قرار نیست جایی برود و کاری انجام دهد. اینترنت پیشرفت کرده و برای عملکرد سایت شما نیاز به بازاریابی دیجیتال فعال دارد. شما به چیزی نیاز ندارید که فقط زیبا به نظر برسد، بلکه باید برای شما نتیجه داشته باشد.

9- از قالب های کپی شده آماده استفاده نمی کنند

طراحی سایت با پلتفورم های رایگان وردپرس یا جوملا و .. که به آنها قالب آماده هم گفته می شود ،یکی از روش های ساخت سایت می باشد که در آن به جای اینکه قالب سایت را از ابتدا طراحی و کد نویسی کنند،از قالب های آماده و اکثرا کپی استفاده و آن ها را شخصی سازی می کنند. طراحی کردن این دست از سایت ها نه تخصص چندان بالایی را نیاز داشته و نه هزینه بالایی را به همراه خواهد داشت. و هرکسی بدون نیاز به هیچ دانش تخصصی با کمی جستجو در اینترنت میتواند با استفاده از پلتفرم های رایگان وردپرس،جوملا،دروپال و ... برای خود سایت بسازد و نیازی به پرداخت هزینه ندارد.فقط کافیست تا آنها را به صورت رایگان دانلود نموده و سپس با تغییرات جزیی در ظاهر سایت خود را ایجاد کند

سایت های بی کیفیت با CMS و شروع مشکلات

باید بدانید سایتی که با قالب کپی شده وردپرس یا جوملا ساخته می شود پس از مدتی با مشکلات امنیتی مواجه شده و حتی ممکن است این مشکلات به حدی برسد که دیگر قادر به استفاده از آن سایت نباشید. شرکت طراحی سایت هوم وب همواره با مشتریان زیادی روبرو بوده که در تجربه قبل از همکاری با این شرکت حداقل یک بار طراحی سایت با وردپرس انجام داده و به علت عدم کسب نتیجه یا از دست دادن سایت ، علاوه بر از دست دادن مشتریان،بازار کار و زمان ،مجبور به پرداخت هزینه مجدد برای طراحی سایت شده اند.

10- دارای نمونه کار هستند

بهترین راه برای دانستن انتظارات از یک شرکت طراحی وب یا آژانس بازاریابی چیست؟ پروژه های واقعی که روی آنها کار کرده اند را مشاهده کنید. شرکت هایی که فقط طراحی سایت انجام میدهند ،صرفا برای شما یک سایت طراحی میکنند بدون توجه به بازخورد و افزایش مشتری و فروش شما. مشاهده نمونه کار طراحی سایت شرکت هوم وب

دیجیتال مارکتینگ

ولی شرکت هایی هستند که علاوه بر طراحی سایت، تخصص لازم در دیجیتال مارکتینگ دارند. از نظر شرکت طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هوم وب داشتن یک سایت فقط "ابزاری" است ،برای رشد فروش یا دستیابی به اهداف خاص مانند بازگشت سرمایه ، افزایش بازدید و...

طراحی لوگو حرفه ای

هم چنین شرکت هوم وب افتخار دارد که در کنار خدمات طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ با استفاده از جدیدترین متدهای روز جهان به شما در زمینه طراحی لوگو حرفه ای و ست اداری نیز کمک نماید.

11- سابقه اثبات شده دارند و به هیچ کجا نمی روند

اعتماد به یک شخص یا شرکت طراحی سایت شبانه روزی که احتمالاً یک سال دیگر فعالیت نخواهد کرد خطرناک است. هر ساله هزاران شرکت طراحی جدید وجود دارد که شروع به کار می کنند و به همان تعداد درهای خود را می بندند. یک ویژگی مهم شرکت طراحی وب ، ماندگاری آنها است. شما باید با شرکتی همکاری کنید که قصد دارد فعالیت طولانی مدت داشته باشد.  

12-اهمیت تبدیل بازدید کننده به مشتری را می داند

یک شرکت طراحی سایت باید چیزهای بیش از نحوه ایجاد یک سایت زیبا را بداند. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای شامل تیمی از متخصصان است که می دانند چگونه ترافیک سایت شما را به لید و مشتری تبدیل کنند.

13- در صنایع مختلف تجربه دارند

یک شرکت طراحی وب که با صنایع متنوعی کار می کند به احتمال زیاد یک سایت منحصر به فرد ایجاد می کند که مخاطبان بیشتری و متنوع تری را به خود جلب کند.سایت شما نمی تواند مانند بقیه باشد. باید بالاتر از رقابت بایستد تا از آنها پیشی بگیرد.

14- ارزان نیستند

سایت شما یکی از مهمترین بخشهای تجارت شما است و اگر به درستی انجام شود ، درآمد کسب خواهید کرد. سایت شما حتی با بازگشت سرمایه زیاد ، ممکن است یکی از گران ترین قسمت های کسب و کار شما باشد. بسیاری از مشاغل هنگام ساخت و مدیریت صحیح ، سایت خود را به عنوان بهترین کارمند خود می دانند که هرگز بیمار نمی شود و یک روز تعطیل نمی گذارد.

سرمایه گذاری برای کسب و کار

اگر سایتی می خواهید که به شکلی موثر بتواند تجارت شما را رشد دهد ، باید مایل باشید در مورد آن گفتگوی آزاد داشته باشید و در آن سرمایه گذاری کنید. یک سایت عالی سود بالایی را برای یک کسب و کار خوب فراهم میکند. حتی در صورتی که یک کسب و کار پررونق داشته باشید ، یک سایت بد منجر به جلوگیری از رشد تجارت، اتلاف بودجه بازاریابی و پشیمانی خریداران می شود.

15-اهداف را تعیین می کنند ، پیشرفت را اندازه گیری می کنند و همیشه در حال بهبود هستند

بهترین شرکت های طراحی سایت با ایجاد و راه اندازی سایت متوقف نمی شوند . طراحان وب و آژانس های بازاریابی بزرگ اهداف تعیین می کنند ، پیشرفت آنها را اندازه می گیرند و به طور مداوم کار خود را بهبود می بخشند.. در دنیای امروز ، لحظه توقف سایت شما لحظه ای است که کسب و کار خود را از دست می دهید و رقیب شما سود می کند.

ارائه خدمات سئو حرفه ای

یکی از مراحل مهم بعد از طراحی سایت سئو سایت می باشد.بهتر است شرکتی که طراحی سایت شما را انجام میدهد تخصص لازم در خدمات سئو هم داشته باشد. شرکت طراحی سایت هوم وب به کمک سال ها حضور در عرصه طراحی و سئوی سایت های مختلف این افتخار را دارد که با بهترین و باکیفیت ترین روش های طراحی و خدمات سئو حرفه ای سایت را به شما مشتریان عزیز ارائه نموده و با تعهد و تخصص خود موجب بهبود جایگاه شما در نتایج گوگل و ارتقای سطح میزان درآمد و رتبه شما در میان مشتریان گردیده تا به این طریق شما بتوانید در کسب و کار خود با موفقیت به مراتب بیشتری روبرو گردید.  

آماده ی رشد کسب و کارتان هستید؟

کسب و کار شما می‌تواند رشد کند. درآمد شما می‌تواند چند برابر شود. فقط کافی است مسیر درست را بشناسید. کافی است مشتریان خود را در زمان درست، مکان درست و به روش درست هدف قرار دهید. ما در این مسیر همراه شما هستیم.

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت منحصر به فرد

در روز چند ساعت می توانید در محل کار خود کار کنید؟ 6 ساعت؟ 8 یا 10 ساعت؟ با داشتن وب سایت دفتر شما 24ساعته باز است! و در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشد یک وب‌سایت اجازه می‌دهد سازمان و کسب‌وکار شما در طول ۲۴ ساعت شبانه‌روز، هفت روز هفته باز باشد. داشتن یک وب‌سایت، همانند داشتن کارمندی است که در تمام ساعات به کار خود ادامه می‌دهد.

طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاهی طراحی سایت وکالت

مشاهده نمونه سایت های طراحی شده

بهینه سازی سایت و خدمات سئو حرفه ای

اولویت بسیار مهم بعد از طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی سایت با رعایت تمامی استانداردهای مربوط به موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل می باشد. حضور سایت شما در رتبه های بالای گوگل و جذب مشتری بیشتر از ضروریت های غیرقابل انکار است.

خدمات سئو حرفه ای

تبلیغات در گوگل یا گوگل ادز

تبلیغات در گوگل، یکی از اثربخش‌ترین و به ‌صرفه‌ترین روش‌های بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شود،شما میتوانید با کمترین هزینه تبلیغات هدفمند و هوشمند در گوگل را برای محصول و خدمات خودتان شروع نمایید. تخصص ما طراحی کمپین‌ گوگل ادز با جدیدترین متد های بهینه ‌سازی جهت بالا بردن نرخ تبدیل و کاهش هزینه های شماست.

تبلیغات در گوگل

تبلیغات همسان یا نیتیو

تبلیغات همسان نوعی از تبلیغات آنلاین است که با اجرای تبلیغات در سایت‌های پربازدید که با مشاهده بنر تبلیغاتی علاوه بر افزایش آگاهی از برند با کلیک کردن بر آن باعث افزایش ترافیک وب سایت تان نیز می‌شود. این نوع بنرهای تبلیغاتی می‌توانند به صورت تصویری ثابت و یا متحرک باشند.

تبلیغات همسان هدفمند

طراحی لوگو حرفه ای

لوگو ها می توانند احساسی کاملا متفاوت را به کسب و کار شما ببخشند. و از آن جایی که لوگوی شما نخستین چیزی است که مشتریان از شرکت شما با آن برخورد خواهند داشت، همیشه تمایل خواهید داشت تا آن را به بهترین شکل ممکن طراحی نمایید. آیا شما نیز تمایل دارید تا بهترین لوگوی ممکن را برای کسب و کار خود داشته باشید؟

طراحی لوگو حرفه ای

نگران نباشید شما تنها نخواهید بود!

ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم علاوه بر طراحی سایت ،خدمات سئو حرفه ای و تبلیغات در گوگل و ... بهترین پشتیبانی را حتی در شبانه روز و حتی در روز های تعطیل رائه دهیم.اگر نگران آینده یا ادامه مسیر خود در فضای اینترنت هستید، اصلا نگران نباشید، شما هیچوقت تنها نخواهید بود ، تیم پشتیبانی هوم وب همیشه برای کمک به شما آماده به خدمت است.

ارتباط با ما

در صورتی که نیاز به مشاوره در هریک از موارد...

را دارید با ما تماس بگیرید یا برای ما پیغام بگذارید

طراحی حرفه ای وب سایت سئو و بهینه سازی سایت تبلیغات در گوگل مدیریت اینستاگرام

پشتیبانی فروش:

09120785102

پشتیبانی فنی:

09120478387