برای طراحی سایت لازم است پیش از شروع کار یک نکته را در نظر گرفت، که وظیفه طراحی سایت، وظیفه ای خاص و بسیار حساس محسوب می گردد، به همین خاطر توصیه می شود تا آن جایی که امکان دارد، سعی نمایید از افراد حرفه ای و واجد شرایط که دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه باشند برای این کار استفاده نمایید. مزایای کار از طریق یک تیم حرفه ای به حدی زیاد است که نمی توان حتی به آن با وجود هزینه هایی که در پی آن وجود دارد بی توجهی نمود. طراحی سایت لازم است از سوی افرادی حرفه ای و دارای تجربه کافی در این خصوص به انجام برسد، طراحی شدن یک سایت به صورتی غیر حرفه ای می تواند منجر به بوجود آمدن مشکلات بسیار زیادی گردد. از آن جمله ممکن است گوگل شما را در نتایج سرچ یا همان جستجو های کلمات کلیدی ای که انتخاب کرده اید راه ندهد، و یا شما را در رده های پایین جستجوی گوگل قرار دهد. الگوی رده بندی جستجوی گوگل رابطه بسیار زیادی با چگونگی طراحی شدن سایت شما و قرار گیری مطالب به کار گرفته شده در سایت شما خواهد داشت.

شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی سایت هوم وب مفتخر است تا به کمک تیم تخصصی و متعهد خود به شما عزیزان بیشترین و بهترین و با کیفیت ترین خدمات را عرضه نماید. این شرکت به کمک سال ها حضور در عرصه طراحی و سئوی سایت های مختلف این افتخار را دارد که بهترین و باکیفیت ترین روش های طراحی و سئوی ممکن سایت را به شما مشتریان عزیز ارائه نموده و با تعهد و تخصص خود موجب بهبود جایگاه شما در رتبه بندی های گوگل و از طریق آن ارتقای سطح میزان درآمد و رتبه شما در میان مشتریان گردیده تا به این طریق شما بتوانید در کسب و کار خود با موفقیت به مراتب بیشتری روبرو گردید.

نکات مهم برای یافتن یک شرکت طراحی سایت خوب

در زمینه طراحی سایت همچون هر کار دیگری لازم است پیش از شروع کار برای انتخاب یک طراح سایت مناسب جهت سپردن وظیفه طراحی سایت به وی مؤلفه هایی که دارای اهمیتی بیشتری هستند را به شما عزیزان معرفی نماییم. در میان این مولفه ها چند مورد از همه بیشتر دارای اهمیت می باشند. در میان مولفه هایی که باید بیش از سایر مولفه ها به آن ها توجه نمود، مواردی همچون قیمت، کد نویسی، سئو شدن سایت به صورتی حرفه ای و در نهایت از همه مهم تر پشتیبانی شدن سایت از سوی تیمی که به خوبی آن را طراحی و سئو کرده است از جمله مواردی است که بیش از هر چیزی می تواند اهمیت داشته باشد.

برای انتخاب یک تیم طراحی سایت مناسب چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

همان گونه که در پاراگراف قبلی عنوان نمودیم، برای طراحی شدن یک سایت به صورتی حرفه ای مولفه هایی وجود دارند که بیش از دیگران و یا همان سایر مولفه ها دارای اهمیت و قدرت می باشند، در صورتی که تیم و یا گروه طراحان سایت مناسب خود را پیدا نمودیم باید توجه داشته باشیم که تیم و یا گروه مورد نظر لازم است تا تمامی این مولفه ها را دارا باشد، در واقع لازم است هم تجربه کار کافی در این زمینه را دارا بوده و هم این که تیم همکاران آن گروه بتواند به خوبی این موارد را برای سایتی که قرار است برای شما طراحی شود به خوبی پیاده نمایند.

شرکت طراحی سایت هوم وب

تیم کاری شرکت طراحی سایت و سئوی سایت هوم وب افتخار دارد با سال ها تجربه مفید و مثبت در زمینه طراحی و سئوی سایت، بهترین و با کیفیت ترین طراحی ممکن را برای سایت شما به همراه آورده و در کنار طراحی بهترین و بالاترین کیفیت ممکن کار را در سئوی سایت طراحی شده شما به کار بندند. گروه طراحان هوم وب با کیفیت ترین شیوه کد نویسی را برای سایت شما لحاظ نموده که این امر خود می تواند بهترین کمک ممکن برای خوب سئو شدن سایت شما در نتایج سرچ های گوگل عنوان گردد. در کنار این موارد، شرکت هوم وب برای تمامی مشتریان خود پشتیبانی ای 24 ساعته در تمامی 7 روز هفته را ارائه می نماید، حتی لحظه ای نیز از سایت شما غافل نبوده و تمامی تلاش خود برای ارتقای رتبه شده در جدول نتایج سرچ های گوگل با کلمات کلیدی مختلف ارائه خواهد داد.

دیجیتالی شدن توسط شرکت طراحی سایت در تهران

امروزه موضوع دیجیتالی شدن امور تقریبا از یک آیتم و نکته جانبی خارج شده و تقریبا موضوعی اجباری شده است. امروزه همه بیش از پیش تلاش دارند تا در عرصه دیجیتال و فن آوری های تحت وب بیش از پیش فعال بوده و همین عامل البته نتیجه یا پیامد جانبی رویکرد بیش از پیش مردم به سمت اینترنت و فضای مجازی بوده است.

از رده خارج شدن رسانه های سنتی

تقریبا دیگر همگی از این مطلب آگهی داریم که رسانه های سنتی همچون روزنامه و رادیو و تلویزیون در حال جایگزین شدن به وسیله فضای مجازی و اینترنت می باشند، امروزه دیگر کمتر افرادی هستند که متظر باشند تا ساعت اعلام اخبار رسمی از تلویزیون برسد یا این که منتظر باشند تا روزنامه فردا خبرهای دقیق را به اطلاع آن ها برساند، امروزه دیگر همه افراد خبر های جدید و بروز خود را از طریق فضای مجازی و رسانه های فعال در این زمینه دریافت خواهند داشت، و هر چه نیز زمان می گذرد، گرایشی بیش از پیش را در این عرصه شاهد خواهیم بود.

اهمیت برند شدن در فضای مجازی

با ورود گوشی های تلفن همراه به این عرصه، این روند تغییر از رسانه های سنتی به رسانه های مدرن و نوین در سطح وب سرعتی به مراتب چند برابری پیدا کرد، همین امر باعث شده است، که تبلیغات و مطرح شدن نام شرکت ها نیز در عرصه فضای مجازی قوت گرفته و با سرعتی بیش از پیش و البته هزینه هایی به مراتب کمتر در حال انجام شدن می باشند. هر چه زمان می گذرد توجه بیش از پیش به فضای مجازی منعطف گردیده و رسانه های سنتی در حال خروج از صحنه خواهند بود، به همین دلیل وارد شدن به انجام کسب و کار و در کنار آن تبلیغ در فضای مجازی دیگر امروره به یک اولویت تا یک پیش شرط تبدیل شده است.

از طریق شرکت طراحی سایت هوم وب به فضای مجازی وارد شوید

برای ورود به فضای مجازی لازم است تا شما صاحب یک سایت در سطح اینترنت گردید. طراحی سایت امری ساده و پیش پا افتاده محسوب نمی گردد، زیرا شما نیاز خواهید داشت تا در طی مدت زمانی کمتر خود را در دید مشتریان احتمالی خود قرار دهید، برای این کار لازم است از طریق اصولی خاص سایت شما طراحی شده و سپس سئو شود تا بتوانید از طریق این دو امر در هنگامی که مشتری ای نیازمند دریافت خدمات و محصولات ارائه شده از سوی شما می باشد، پیش از مراجعه با سایت های رقیبان شما، به سایت شما دسترسی پیدا کرده و نخست با شما آشنا گردد. این کار را می توانید از طریق سئو شدن از سوی گوگل بدست آورید. شرکت هوم وب با کادر حرفه ای و تخصصی خود در این زمینه بهترین و به روز آمد ترین امکانات را در اختیار شما قرار داده و با طراحی کردن سایتی به صورتی حرفه ای و تهیه محتوی ای دقیق که برای سئو شدن سایت شما مناسب می باشد، به خوبی سایت شما را سئو کرده تا بتوانید طی مدت زمانی اندک به مشتریان احتمالی خود دسترسی پیدا کرده و از این طریق به نتایج دلخواه خود دست یابید.

سئو چیست؟

برای این سئوال بهتر است از یک مقدمه شروع کنیم، حتما تا کنون کلماتی را از طریق گوگل جستجو کرده اید، گوگل زمانی که شما واژه ای را جستجو می کنید برای شما لیستی از موارد جستجو را ارائه داده که در زیر صفحه ای که به شما جزییات و موارد نتایج جستجو ارائه شده است شماره ای از صفحات بعدی ای که شما نتایج مرتبط با سرچ خود را خواهید یافت در آن جا مشاهده خواهید کرد. همیشه به یاد داشته باشید، گزینه هایی می توانند در اولویت جستجو قرار بگیرند که در نتایج صفحه نخست و در رده های بالای آن قرار داشته باشند، مشتری چندان تمایلی به اتلاف وقت و جستجوی کلیه صفحات اقدام نخواهد کرد و همان گزینه های ابتدایی صفحه نخست، اولویت وی برای جستجو خواهد بود. بنابراین در صورتی که شما تمایل به دسترسی به مشتریان خود در کمترین زمان ممکن داشته باشید، سئو بهترین پاسخ برای حل کردن مشکل شما می باشد، سئو یا همان بهینه سازی جایگاه شما می تواند به شما کمک نماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به بیشترین نتیجه ممکن از طریق کسب جایگاهی مناسب در صفحه اول جستجوی گوگل دست پیدا نمایید.

سئو سایت توسط شرکت طراحی سایت در تهران

تیم طراحی سایت هوم وب افتخار دارد که با استفاده از تجربیات و تخصص کاری خود با استفاده از به روز ترین و مدرن ترین و پیشرفته ترین روش های در حال استفاده شدن برای سئو، و استفاده از آن برای سئو کردن سایت شما، در کوتاه ترین زمان ممکن،بهترین نتایج را از طریق رسانیدن جایگاه شرکت شما به رتبه های بالای گوگل در جداول نتایج سرچ های خود در صفحات گوگل برساند. و باعث شود تا بیش از پیش در چشم مشتریان قرار گرفته و مشتریان نیز به این طریق شما را در میان انتخاب های اول خود مشاهده کرده و با مراجعه به سایت شما نیاز های خود را به کالا ها و خدماتی که از طریق شما ارائه می گردد دسترسی یافته و به این ترتیب به سادگی میزان درآمد و فروش شما بالا رفته و به سود آوری ای مناسب و منطقی با کمترین میزان هزینه ممکن دست یابید.

سئو و رسیدن به رتبه های بالای گوگل

پروسه ای زمان بر است البته با تمامی این نکاتی که ذکر ان ها در این جا رفت، این نکته را باید در ذهن بسپارید که کسب رتبه های بالا و سئو شدن و دستیابی به جایگاه های بالا در میان جدوال نتایج جستجوی گوگل امری زمان بر بوده و باید برای آن در کنار سپردن آن به افراد متخصص و واجد شرایط ان صبر نیز داشته باشید. دست یابی به رتبه های بالا در جداول نتایج جستجوی گوگل، امری است بسیار زمان بر، زیرا خود گوگل، به شرکت های تازه سایت طراحی کرده اجازه کسب رتبه های بالا را نمی دهد و باید مدتی را برای کسب این نتایج صبر کرده و به نتایج خود به کمک صبر و تلاش در کنار سرمایه گذاری خود روی یک تیم طراحی سایت مناسب دست یابید.اطمینان و اعتماد کردن به اعضای تیم طراحان هوب وب می تواند بهترین نتایج ممکن را در کمترین مدت زمان ممکن برای شما به ارمغان بی اورد.

طراحی و گرافیگ طراحی سایت

در کنار سئو شدن نوع طراحی و نوع گرافیکی که برای سایت شما استفاده شده است می تواند بر روی میزان و سرعت نتایج سیئوی شما تاثیر به سزایی داشته باشد، طراحان در شرکت هوم وب بالاترین و بهترین گرافیک ممکن را برای سایت شما در نظر گرفته و از این نظر مطمئن باشید که به کمک نوع گرافیکی که برای سایت شما از سوی شرکت هوم وب انتخاب می شود می توانید در سریع ترین زمان ممکن بیشترین نتیجه ممکن را در سئو شدن سایت خود به دست بیاورید. در کنار سئو شدن، البته برای بازدید کننده سایت شما نیز نوع طراحی شدن و گرافیکی که در سایت شما به کار گرفته شده است و همچنین رنگ هایی که برای سایت شما انتخاب شده است می تواند تاثیری بسیار زیاد داشته باشد. روانشناسی رنگ ها از جمله مواردی است که حتما لازم است برای طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد، تیم طراحان هوم وب بیشترین کمک ممکن را از طریق روانشناسی رنگ هایی که برای سایت شما به کار می گیرند ارائه خواهند نمود.

ریسپانسیو در طراحی سایت

امروزه همان گونه که مطرح شد بیشترین مخاطبان صفحات اینترنتی از طریق گوشی های تلفن های همراه خود است که به جستجو در سطح گوگل خواهند پرداخت، به همین خاطر طراحی شدن سایت شما به صورتی ریسپانسیو می تواند از اولویت های اولیه شما لحاظ گردد. طراحی شدن به صورتی ریسپانسیو به معنی استفاده از کاربردهایی در طراحی است که بتوان از طریق آن ها صفحه مورد نظر را در روی صفحه نمایش گوشی تلفن همراه باز نمود. در صورتی که از این موضوع غفلت داشته باشید قطعا نمی توانید به نتایج دلخواه خود از طریق سئو شدن بر روی سطح گوگل دست یابید.طراحی سایت به صورتی ریسپانسیو از جمله آپشن های تیم گروه طراحان هوم وب محسوب می گردد

امروزه دیگر تقریبا مزایای طراحی سایت برای تمامی افراد مشخص و واضح بوده و هر کسی (حتی افراد عامی جامعه) نیز از مزایای آن و اهمیت طراحی شدن یک سایت به صورت کاملا حرفه ای آگاهی دارند. امروز دیگر تقریبا تمامی افراد از گوشی تلفن های هوشمند همراه برای انجام سرچ های تحقیقاتی خود حتی برای خرید لوازم اولیه زندگی بهره می گیرند.

این نکته باعث می شود تا لزوم طراحی شدن سایت شما بصورتی ریسپانسیو از اهمیت به مراتب بیشتری نیز بر خوردار گردد. کارشناسان متخصص ما در شرکت هوم وب، مشتاقانه منتظر شما هستند تا در سریع ترین زمان ممکن بهترین و با کیفیت ترین سایت ممکن را برای شما طراحی نمایند. شما می توانید در صورت تمایل به طراحی سایتی حرفه ای با ما از هر کجایی که هستید تماس حاصل فرمایید، کارشناسان شرکت ما در اسرع وقت بهترین کار ممکن را مطابق با نظر شما طراحی خواهند نمود. در این جا ما برای شما پنج علت می آوریم که چرا باید در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت نمایید.

1.کیفیت طراحی سایت و تاثیر آن بر سئو :

طراحی سایت عالی و با کیفیت با ایفای نقش بزرگی در فرآیند بهینه سازی موتور جستجو ، تجارت و کسب و کار شما را در موتورهای جستجو تقویت می کند.و یک طراحی سایت خوب می تواند باعث رشد کسب و کار شما از طریق جستجوی اینترنتی گردد، از لود یا بارگیری محتوای با کیفیت گرفته تا دسترسی وب سایت شما به راحتی در هر دستگاه اعم از موبایل تبلت و کامپیوتر. یک شرکت طراحی سایت و سئو می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا در هر مکانی که می خواهید دیده شوید. هر روز ، ما تلاش می کنیم تا سایت های مشتریان خود را با جدیدترین الگوریتم های موتور جستجو به روز نگه داریم و وب سایت های آنها نقش مهمی در دیده شدن آنها بازی می کنند.

2. طراحی سایت های ریسپانسیو:

در جهان پس از عصر تمایل به موبایل، تمامی موتورهای جستجو گر معروف سطح اینترنت از آن جمله گوگل، از کسب و کار شما می خواهند تا شرکت خود را با طراحی ای ریسپانسیو برای استفاده های موبایلی مهیا سازید. این بدان معنی است که یا سایت خود را برای انجام سرچ های موبایلی تطبیق داده و خود را بروز رسانی نمایید، تا مرورگرهای موبایلی بتوانند سایت شما را نمایش دهند، و یا اینکه شاهد افت کسب و کار خود باشید! این افتخار شرکت طراحی سایت هوم وب است که هر سایتی را تا کنون طراحی کرده ایم ،با به روزرسانی موتورهای جستجو مطابقت دارند (براساس روش بهینه سازی موتور جستجو SEO) تا مشتریان بتوانند با سهولت به سایت های طراحی شده دسترسی داشته باشند.

3. گوگل انالیتیکس

در این جا قید نماییم که گوگل در واقع مجموعه ای الگوریتم های مختلف است، ولی با این حال، زمانی که نوبت به استفاده از گوگل آنالیتیکس می رسد، این الگوریتم ها می توانند کمک بسیاری را به ما نمایند.شرکت طراحی سایت هوم وب. می تواند از گوگل آنالیتیکس استفاده کند تا نحوه تعامل مردم در سراسر جهان با وب سایت شما را بشناسد. گزارشات گوگل آنالیتیکس ما می تواند به شما در درک ارزش طراحی وب عالی ، از نشان دادن جزئیات ترافیک وب سایت شما به صفحاتی که محبوب ترین مشتری

شما هستند ، کمک کند.

4. شراکت و همکاری طولانی مدت

شرکت طراحی سایت هوم وب تنها اقدام به طراحی سایت برای کسب و کار شما نخواهد کرد، بلکه کارشناسان طراحی سایت شرکت ما، تیمی متخصص و دارای دانش های مرتبط هستند که در انجام طراحی سایت بسیار دقیق عمل نموده و مواردی همچون تاسیس، برقراری رابطه، و بسیاری دیگر از امور مفید برای بالا بردن سطح سایت شما را به خوبی و با موفقیت کامل به انجام خواهند رسانید.

موقعیت مکانی شما و شرکت طراحی سایت

این نکته به هیچ عنوان اهمیت ندارد که کسب و کار شما در نزدیکی محل دفتر مرکزی ما قرار دارد یا خیر، کارکنان و مدیران شرکت ما علاقه مندند تا به طراحی سایت شما کمک نموده و هر آن چیزی را که سایت شما در آینده می تواند نیاز داشته باشد را برای شما تامین نمایند. آن ها با اشتیاق تمام، تمامی اصول به روز رسانی سایت را به شما یا کارکنان مورد نظر شما آموزش داده و در عین حال برندی جامع از شرکت شما را طراحی خواهند کرد، که قادر خواهد بود تا تمامی موارد را تحت پوشش در آورد. در زمینه انجام پشتیبانی ها نیز آن ها تمامی تلاش خود را بکار بسته تا تمامی نیازهای سایت را به انجام بروز رسانی های مختلف بر طرف نمایند.

5. طراحی سایت و برند سازی

در نهایت، البته اهمیت این مورد آخری کمتر از موارد قبلی نیز نمی باشد، بیان این نکته اهمیت دارد که چیزی می تواند یک طراحی سایت را تکمیل نماید، برند سازی محصول است، کاری که شرکت طراحی سایت هوم وب برای شما خواهد کرد. تیم کارشناسان متخصص ما به شما کمک می کنند تا بهترین برند ممکن را برای شرکت و محصولات خود ساخته و از این برند طراحی شده بصورت حرفه ای برای اعمال شدن بر روی تمامی محصولات و یا درج در تمامی تبلیغات استفاده کرده و تاثیر آن را با معرفی آن به مشتریان در بلند مدت بشناسید.

طراحی سایت حرفه ای

داشتن سایتی که بصورت حرفه ای طراحی شده، در کنار برندی شناخته شده که در آن به تصویر کشیده شده است، می تواند بسیاری از نتایج موتورهای جستجو را به سایت شما هدایت نماید، و به مشتریان نیز کمک می کند تا شما را بهتر و راحت تر شناخته و دیگر تصویر برند شما برای آنها شناخته شده باشد.