تماس با ما 

شرکت هوم وب افتخار دارد تا  طراحی سایت شرکتی مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و بهره گیری از به روزترین نرم افزارهای روز جهان طراحی نموده و مقدار هزینه ای متعارف را نیز در ازای این خدمات تقاضا داشته باشد.سایت های شرکتی که به طور معمول از سوی شرکت طراحی سایت هوم وب طراحی می شود دارای ویژگی هایی همچون موارد زیر را در بر خواهد گرفت:

شرکت طراحی سایت هوم وبامکانات پایه طراحی سایت شرکتی :

 • کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)
 • انتخاب طرح با کارشناس طراحی
 • فیلم آموزش پنل مدیریت سایت
 •  انتخاب رنگ بندی با نظر مشتری
 • رسپانسیو (قابل نمایش در گوشی و تبلت)
 • قابلیت ایجاد منو و صفحات نامحدود
 • فیلم آموزش مدیریت سایت
 • سیستم وبلاگ دهی و ادیتور پیشرفته فارسی
 • افزودن نقشه گوگل شرکت شما در تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • مدیریت اسلاید شو
 • معرفی کامل خدمات،محصولات یا پروژه ها

امکانات طراحی سایت فروشگاهیامکانات تخصصی طراحی سایت شرکتی

 • کدنویسی و اجرای طرح گرافیکی مشتری
 • طراحی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 • ارائه قیمت با توجه با امکانات سایت
 • امکان ایجاد پروفایل کاربری
 • آموزش آنلاین ،مشاوره آنلاین
 • معرفی تیم مدیریت،رزومه کاری و ...
 • گالری تصاویر از محصولات و محیط شرکت
 • درج تازه ترین اخبار و مقالات در سایت
 • معرفی نمایندگی ها،افزودن شعب جدید
 • طراحی فرم پذیرش نمایندگی
 • ورود رایگان محتوا و اطلاعات اولیه سایت
 • امکان نمایش لیست مشتریان شرکت
 • پشتیبان گیری از اطلاعات سایت
 • SSL اختصاصی
 • بهینه سازی سرعت سایت

قیمت طراحی سایت فروشگاهیقیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی به صورت کد نویسی شده و اختصاصی با زبان ASP با توجه به امکانات انتخابی شما متفاوت خواهد بود.در شرکت طراحی سایت هوم وب قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به نیاز مشتری و امکانات انتخابی متغیر می باشد.

بازه قیمت طراحی سایت شرکتی

به صورت کلی بازه قیمت طراحی سایت شرکتی برای امکانات پایه سایت شرکتی که در بالا ذکر شد 5.5  میلیون تومان خواهد بود.

و هم چنین تعرفه طراحی سایت شرکتی برای داشتن امکانات تخصصی و حتی هر امکاناتی که در این جا ذکر نشده است به طور میانگین از 7 تا 12 میلیون تومان به بالا و براساس امکانات مورد نیاز مشتری و در جلسه قرارداد مشخص خواهد شد.

ساخت سایت فروشگاهیمراحل سفارش و طراحی سایت شرکتی

برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق چت واتس اپ یا تماس با شماره تلفن های شرکت با کارشناسان شرکت طراحی سایت هوم وب مشاوره رایگان داشته باشید.

هم چنین لازم به ذکر است که نمونه طراحی سایت های شرکتی هوم وب بر اساس استاندارهای گوگل و سئو بیس هستند. همچنین دارای نمونه سایت های شرکتی موفق با بیش از 100 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل می باشد.

مستندات تمامی این موارد در جلسه حضوری خدمت شما مشتری عزیز نمایش داده خواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت:

در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی را مشاهده خواهید کرد.برای مشاهده سایر نمونه کارهای طراحی سایت شرکت هوم وب میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده ی سایر نمونه کارها:     نمونه کار طراحی سایت

هم چنین لازم به ذکر است که تیم برنامه نویسی شرکت هوم وب توانایی اجرا ،طراحی و کدنویسی اختصاصی هر سایتی که از لحاظ زیبایی و یا امکانات مورد پسند شما مشتری عزیز هست را دارا می باشد. کافیست لینک سایت مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

 

شرکت هوم وب افتخار دارد تا طراحی سایت شرکتی مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و بهره گیری از به روزترین نرم افزارهای روز جهان طراحی نموده و مقدار هزینه ای متعارف را نیز در ازای این خدمات تقاضا داشته باشد.در حقیقت سایت را باید مکانی نامید که شما می توانید محصولات و یا خدمات در حال ارائه از سوی شرکت خود را به مخاطبان و بازدید کننده گان نمایش دهید. سایت در حقیقت مکانی است که باعث می شود تا دائم در اینترنت حضور داشته باشید.

مشاهده اطلاعات بیشتر

باید گفت سایت محلی است که شما قیمت محصولات و یا نرخ تعرفه خدمات خود را به دیگران اعلام کرده و تصاویر آن ها را نمایش داده تا از این طریق مشتری با نحوه ارائه خدمات و یا نوع و مدل محصول شما آشنا شده و در صورت تمایل به خرید داشتن نیز می تواند در صورت وجود بخش فروش در سایت، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نماید. در کنار این موارد لازم است اعلام نماییم که سایت می تواند فضا و موقعیتی عالی را جهت برقراری ارتباط با مشتری فراهم آورده و رابطه ای نزدیک را تنظیم نماید.

مزایای طراحی سایت شرکتی

سایت به شما موقعیتی می دهد تا بتوانید به کمک آن برای خود از سوی مشتریان اعتبار به دست آورده و این اعتبار می تواند به شما کمک نماید تا مشتری به شما اعتماد بیشتری کرده و به شرکت شما و یا کار کردن با شرکت شما ارتباط برقرار کرده و یا میزان بالقوه بودن مشتری را افزایش خواهد داد.

طراحی سایت برای شرکت و کاهش هزینه ها

سایت شرکتی می تواند در کاهش هزینه ها به خصوص هزینه تبلیغات به شما کمک کرده و هزینه های تبلیغ تلویزیونی و بیلبوردی و مواردی غیر از این را برای شما صرفه جویی خواهید کرد. در حقیقت نسبت به هزینه های تبلیغی، هزینه دست و پا کردن دفتر، هزینه پرسنل و کارکنان و مواردی از این دست، مقدار هزینه ای که برای شما به ارمغان خواهد آورد، باعث می شود تا مقدار هزینه طراحی سایت برای شما ناچیز در نظر گرفته خواهد شد.

برای در صحنه باقی ماندن شما نیاز دارید تا سایت طراحی نمایید

شما در سایت ها اگر یک سرچ ساده انجام دهید، می توانید به راحتی متوجه شوید که تقریبا هر شرکت کوچک و بزرگی صاحب یک سایت در سطح اینترنت شده و دیگر تقریبا وضعیت به صورتی درآمده است که شما نیاز خواهید داشت تا حتما اقدام به طراحی سایت نمایید تا بتوانید جایی برای رقابت کردن با رقبای خود داشته باشید.

رقبای شما به کمک سایت خود می توانند مخاطب به خود جلب کرده، خدمات و کالاهای خود را تبلیغ نموده و با مشتریان خود ارتباطی نزدیک داشته باشید، در ضمن همین عامل می تواند تا حد بسیار زیادی هزینه های دیگری به غیر از مواردی که بالاتر گفتیم را نیز برای شما صرفه جویی نماید. مثلا از طریق سایت شما این شانس را خواهید داشت که هزینه ای در ارتباط با تیم فروش نداشته و تقریبا تمامی هزینه های شما تنها و تنها برای سایت صرفه جویی خواهد شد.

مزایای طراحی سایت

سایت و طراحی کردن سایت باعث می شود تا شما بتوانید به مزیت فروش اینترنتی مسلح گردید. مورد دیگر که می توان به آن اشاره کرد این که دیگر نیاز زیادی به انجام تبلیغات بنری و امثال هم نخواهید داشت، در کنار صرفه جویی اقتصادی شما مزیت کمک به محیط زیست را نیز برای خود فراهم خواهید نمود.

سئو و بهینه سازی طراحی سایت شرکتی

سایت شرکتی پس از طراحی شدن، لازم است در سریع ترین زمان ممکن در دید بازدیدکننده گان و هم چنین مشتریان احتمالی قرار گیرد، برای این کار شما نیازمند استفاده از یک ویژگی دیگر می باشید که نام آن را بهینه سازی گذارده اند. برای دیده شدن در سطح وب لازم است در صفحه اول قرار گرفته و محصولات خود را از آن طریق با دیده شدن به صورتی هر چه بیشتر به فروش برسانید. بهینه سازی را به اصطلاح سئو می نامند که در فارسی نیز از همین نام برای آن استفاده می شود و به اصطلاح به آن سئو می گویند، در حقیقت سئو شدن فرآیندی است که به سایت شما کمک می نماید تا از طریق اتخاذ تمهیداتی خاص بتوانید به صورتی مناسب سایت مورد نظر خود را طراحی کرده و همان سایت را به کمک این تمهیدات به رده های بالاتری در جداول رده بندی گوگل برسانید.

مزیت طراحی شدن سایت به صورتی ریسپانسیو

امروزه دیگر تقریبا بیش از نیمی از بازدید ها و سرچ ها در سطح گوگل از طریق دستگاه های تلفن های هوشمند یا همان موبایل های خودمان صورت می پذیرد، وضعیت به صورتی درآمده است که دیگر کسی تمایل چندانی به هزینه کردن برای خرید یک دستگاه کامپیوتر از خود نشان نداده و مستقیم هزینه ای به مراتب پایین تر برای خرید یک دستگاه گوشی هوشمند انجام خواهد داد.

همین ویژگی بزرگ باعث می شود تا شما برای دیده شدن و افزایش شانس موفقیت خود، اقدام به طراحی سایت خود به صورت ریسپانسیو یا متناسب برای استفاده شدن با دستگاه تلفن هوشمد نمایند، این امروزه به یک اولویت تبدیل شده است و شما ناچارید دیگر به این قضیه به صورت یک آپشن نگاه نکرده و حتما آن را جزیی از برنامه طراحی سایت خود در نظر بگیرید.

سایت ایده ال از نظر طراحی چگونه سایتی است

در مرحله اول که بازدید کننده وارد یک سایت شده و فضای سایت را ملاحظه می نماید، نخستین چیزی که به چشم وی می رسد، نمای سایت و طراحی و رنگ بندی آن خواهد بود، به طور کلی برای ایجاد نمایی جالب برای یک سایت لازم است سایت مورد نظر براساس برنامه و الگویی مناسب نوشته شده تا بتوان برای آن طراحی ای گرافیکی ای مناسب را تنظیم نمود.

دیگر نکته ای که برای جذب مخاطب می تواند مفید باشد و یک مزیت برای سایت محسوب خواهد شد، سرعت بالا آمدن و یا همان به قول معروف لود شدن خواهد بود. یک سایت در صورتی که برای باز شدن صفحه های آن زمانی بیش از 3 ثانیه تلف شود ممکن است مورد توجه بازدید کننده قرار نگرفته و منجر به ترک بازدید کننده از سایت گردد.

طراحی سایت شرکتی توسط هوم وب

شرکت هوم وب براساس توانایی های خود و تجارب خود از کارهای قبلی توانسته است آثاری بسیار مناسب و حرفه ای در رابطه با سایت های شرکتی ارائه نماید. شرکت هوم وب با میزان هزینه ای مناسب و اندک اقدام به طراحی سایتی مناسب و در حد مطلوب نموده و می توانید با اطمینان خاطر، طراحی سایت شرکت خود را به هوم وب بسپارید.

قیمت طراحی سایت شرکتی

شرکت هوم وب در راستای ارائه خدمات به مشتریان خود در چهارچوب طراحی سایت شرکتی به دو صورت عمل می نماید، در صورت تمایل مشتری اقدام به طراحی سایتی پایه ای و اولیه با حداقل امکانات می نماید که هزینه این سبک از طراحی سایت چیزی در حدود 3.5 میلیون تومان می باشد.

در صورتی که مشتری تمایل به طراحی شدن سایت خود به صورتی حرفه ای و یا اختصاصی داشته باشد، شرکت هوم وب با در نظر گرفتن نیازهای مورد نظر مالکان شرکت، و مقدار هزینه ای که تمایل به هزینه نمودن در این ارتباط خواهند داشت که حد نهایی آن چیزی مابین 5 الی 8 میلیون تومان خواهد بود، وب سایتی حرفه ای و مناسب را برای شما طراحی خواهند نمود.