امکانات طراحی سایت سالن زیبایی:

شرکت هوم وب افتخار دارد تا  طراحی سایت سالن زیبایی مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و بهره گیری از به روزترین استاندارد روز جهان طراحی نماید.سایت های زیبایی که به طور معمول از سوی شرکت طراحی سایت هوم وب طراحی می شود دارای ویژگی هایی همچون موارد زیر می باشند:

شرکت طراحی سایت هوم وبامکانات پایه طراحی سایت سالن زیبایی :

 • کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)
 • انتخاب طرح با کارشناس طراحی
 • فیلم آموزش پنل مدیریت سایت
 •  انتخاب رنگ بندی با نظر مشتری
 • رسپانسیو (قابل نمایش در گوشی و تبلت)
 • قابلیت ایجاد منو و صفحات نامحدود
 • فیلم آموزش مدیریت سایت
 • سیستم وبلاگ دهی و ادیتور پیشرفته فارسی
 • افزودن نقشه گوگل شرکت شما در تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • مدیریت اسلاید شو
 • معرفی کامل خدمات یا نمونه کارها

امکانات طراحی سایت زیباییامکانات تخصصی طراحی سایت سالن زیبایی

 • کدنویسی و اجرای طرح گرافیکی مشتری
 • طراحی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 • ارائه قیمت با توجه با امکانات سایت
 • امکان ایجاد پروفایل کاربری
 • معرفی آرایشگران برتر
 • نمایی از سالن
 • دوره های آموزشی زیبایی و آرایشگری
 • لیست نرخ خدمات
 •  معرفی و نمایش گواهینامه ها و مدارک سالن زیبایی
 • بخش راهنمای عروس
 • ارائه مشاوره رایگان
 • معرفی خدمات سالن آرایشی و اطلاع مشتری از آفرهای ویژه مناسبتی
 • امکان قرار دادن تصویر و ویدیو از کارهای سالن
 • امکان مشاوره آنلاین از طریق چت آنلاین سایت
 • رزرو وقت آرایشگاه به صورت اینترنتی
 • ارائه مقالات آموزشی درباره نکات آرایشی به همراه ویدیو
 • ارائه مکان سالن در نقشه گوگل
 • پشتیبان گیری از اطلاعات سایت
 • SSL اختصاصی
 • بهینه سازی سرعت سایت

قیمت طراحی سایت زیباییقیمت طراحی وب سایت سالن زیبایی

قیمت طراحی سایت سالن زیبایی به صوررت کد نویسی شده و اختصاصی با زبان ASP با توجه به امکانات انتخابی شما متفاوت خواهد بود.در شرکت طراحی سایت هوم وب قیمت طراحی سایت زیبایی یا طراحی سایت سالن آرایشی با توجه به نیاز مشتری و امکانات انتخابی متغیر می باشد.

بازه قیمت طراحی سایت سالن زیبایی

به صورت کلی بازه قیمت طراحی سایت زیبایی برای امکانات پایه سایت زیبایی که در بالا ذکر شد 5.5 میلیون تومان خواهد بود.

و هم چنین تعرفه طراحی سایت زیبایی برای داشتن امکانات تخصصی و حتی هر امکاناتی که در این جا ذکر نشده است به طور میانگین از 7تا 12 میلیون تومان به بالا و براساس امکانات مورد نیاز مشتری و در جلسه قرارداد مشخص خواهد شد.

ساخت سایت فروشگاهیمراحل سفارش و طراحی سایت سالن زیبایی

برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت زیبایی شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق چت واتس اپ یا تماس با شماره تلفن های شرکت با کارشناسان شرکت طراحی سایت هوم وب مشاوره رایگان داشته باشید.

هم چنین لازم به ذکر است که نمونه طراحی سایت های زیبایی هوم وب بر اساس استاندارهای گوگل و سئو بیس هستند. همچنین دارای نمونه سایت های زیبایی موفق با بیش از 50 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل می باشد.

مستندات تمامی این موارد در جلسه حضوری خدمت شما مشتری عزیز نمایش داده خواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت زیبایی :

در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحی سایت زیبایی برای سالن های زیبایی و آرایشگاهی را مشاهده خواهید کرد. هم چنین برای مشاهده سایر سایت های طراحی شده توسط شرکت هوم میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه کار طراحی سایت

هم چنین لازم به ذکر است که مجموعه هوم وب توانایی اجرا ،طراحی و کدنویسی اختصاصی هر سایتی که از لحاظ زیبایی و یا امکانات مورد پسند شما مشتری عزیز هست را دارا می باشد. کافیست لینک سایت مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

از روی نام این بخش از طراحی مشخص است که این بخش به آرایشگاه ها مربوط خواهد بود. البته باید به این حقیقت اشاره نماییم که طراحی سایت سالن زیبایی بیشتر از سوی خانم ها مورد استقبال قرار می گیرد، ولی لازم است اشاره ای داشته باشیم که آرایشگاه های مردانه نیز بهتر است به این عرصه وارد شده و در این بخش شروع به رقابت نمایند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

بیشترین درآمد و منظور اصلی از طراحی سایت سالن زیبایی جذب مشتری البته در یک بخش خاص است (البته همانطوری که عرض کردم بیشتر نه تمام) در این بخش برای تنظیم برنامه آرایش عروس یکی از بهترین راهکارها همین مراجعه به سایت های مرتبط بوده تا بتوانند با ملاحظه نمونه کارهای مختلف انتخابی مناسب و البته متناسب با میزان بودجه مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

موارد مهم در طراحی سایت سالن زیبایی

از نام این نوع از سایت ها مشخص است که لازم است مرتب و منظم بوده و زیبایی بسیار زیادی را نیز برای شما به نمایش بگذارند. زیرا نام بخش طراحی وب سایت زیبایی بوده و لازم خواهد بود تا همه چیز این سایت از زیبایی متانت بسیار بالایی در کنار زیبایی برخوردار باشند تا بتوان یک کار عالی ارائه نمود. در کنار زیبایی آرایش و پیرایش همیشه دو موضوعی بوده که با یکدیگر مترادف بوده و لازم است در این جا نیز برای نمایش داشتن خصوصیت پیرایش از نظر و ترتیب بسیار بالایی نیز برخوردار باشد.

یکی از اهداف اصلی در طراحی سایت پیرایشی ای که نام آن ها را در این جا سایت آرایشگاه قرار داده ایم، برقراری ارتباط با مشتری می باشد، هدف از این برقراری ارتباط می تواند در دو جنبه خلاصه شود، رزرو نوبت و از دیگر سو نیز انجام مشاوره و پرسش و پاسخ.

نوبت دهی در طراحی سایت سالن زیبایی

در نوبت دهی افرادی که قصد انجام آرایش های خاص و بسیار مهم را دارا بوده می توانند به جای سر کشیدن به انواع آرایشگاه ها و تلف کردن مدت زمانی زیاد، به راحتی با مشاهده نمونه کارها انتخاب مناسبی را انجام داده و از طریق بخش رزرو نوبت و یا بخش تماس با ما، عمل رزرو کردن وقت را از شما دریافت دارند، جدای از دیدن نمونه کارها البته می توان در مورد میزان دستمزد و یا همان قیمت نیز صحبت کرده و پس از اطمینان حاصل از قیمت و هزینه کلی، و متناسب بودن آن با میزان بودجه در نظر گرفته شده برای انجام این کار، با اطمینان خاطر به مراتب بیشتری انتخابی خوب را انجام داد.

از سوی دیگر، برخی از افراد مشکلاتی خاص داشته و یا در مورد موضوعی خاص دارای تردیدهایی نیز می باشند. آن ها می توانند از طریق انجام مشاوره و بیان داشتن مشکل مورد نظر، و تبادل نظر با آرایشگر و یا کارشناس مربوطه ای که از طریق سایت و یا خط تلفن به این مشکلات پاسخ می دهد، هم نسبت به توانایی های آرایشگر مورد نظر اطمینان حاص کرده که می تواند به شما در حل مشکل مورد نظر کمک نماید.

و هم این که می توانند نسبت به حل معضل و یا مشکل مورد توجه خود مطمئن شده و میزان بسیار زیادی از نگرانی های آن ها کاسته نیز شود، مسئله دیگری که می تواند در مشاوره وجود داشته باشد، این نکته است که ممکن است، فرد از ملاحظه شدن و یا دیده شدن مشکل از سوی دیگر شرم داشته و این روشی بسیار مناسب برای بیان مشکلات در ارتباط با ارایش و مو نیز خواهد بود.

گذاشتن مطالب آموزشی در طراحی سایت سالن زیبایی

ارائه مطالب آموزشی در ارتباط با آرایشگری می تواند از اهداف اصلی طراحی سایت زیبایی باشد، یکی از زمینه هایی که می تواند موضوع اصلی در آرایشگری لقب بگیرد، این است که می توان از طریق طراحی سایت سالن زیبایی مطالب آرایشگری را آموزش نیز داد.

این نکته در کنار این که هم موجب جلب توجه شدن و دنبال شدن سایت از سوی مشتری و یا در این جا همان مخاطب خواهد شد، به دلیل ارائه مطالب پیاپی و پیگیری شدن در یک زمینه خاص، و از سوی دیگر تکرار مراجعه افراد به سایتی خاص می تواند باعث شود تا یک سایت در موتورهای جستجو گر رتبه ای مناسب پیدا کرده و در جایگاه های بالایی در جداول رده بندی سایت ها و لیست های جستجو قرار گیرد، به همین دلیل نیز به میزان بیشتری به دلیل قرار گرفتن در مکانی بهتر در جداول رده بندی می تواند با مراجعه افراد بیشتری نیز مواجه شود.

درج فروشنده مواد آرایشی در طراحی سایت زیبایی

می توانید فروشنده مواد ارایشی را نیز در طراحی سایت زیبایی خود به عنوان یک کارکرد در نظر بگیرید، یکی از اموری که معمولا در آرایشگاه ها صورت می پذیرد، فروش مواد آرایشی می باشد. این هم در آرایشگاه های مردانه و هم در آرایشگاه های زنانه می تواند در نظر گرفته شود.

و بهترین راه برای تبلیغ و معرفی این نوع از کالاهایی که در ارایشگاه ها به فروش می رسد، سایت زیبایی طراحی شده همان آرایشگاه خواهد بود. در بخش معرفی محصولات یک سالن زیبایی می توان این کالاهای را معرفی کرده و مزایا و امتیازات حاصل از استفاده از این محصولات را به مشتریان نشان داده و آن ها متقاعد به خرید این کالا نمایید. البته در کنار این موارد، این بخش نیز از جمله موارد و آیتم هایی به شمار می رود که می تواند باعث افزایش نمره جهت دریافت رتبه ای بالاتر در جداول رده بندی شود.

مزایای طراحی سایت سالن زیبایی

از طریق طراحی سایت زیبایی به صورتی حرفه ای و از روی یک طرح و برنامه خاص می توانید تا حدود زیادی به موفقیت دست یابید. می توان از طریق طراحی سایت سالن زیبایی به راحتی خدماتی که قرار است از طریق سایت شما ارائه شود را معرفی نماید در این جا قصد داریم تا با معرفی مزیت بزرگ این دست از خدمات، این موارد را به شما یادآوری نماییم:

- معرفی خدماتی که از طریق سالن زیبایی ارائه می گردد.
- معرفی خدماتی که در سالن زیبایی مورد نظر به مشتریان ارائه می شود.
- معرفی و نمایش تعدادی از تصاویر نمونه کارهای عالی سالن مورد نظر
- ارائه نکات آموزشی از سوی سایت زیبایی
- عنوان مقدار و تعدادی از رایج ترین هشدارها و مهم ترین آن ها
- ارائه نکات اختصاصی و مهم در ارتباط با ارایش مراسم عروسی
- نمایش و معرفی نامه گواهینامه های کاری سالن و همچنین کارکنان فعال در آن
- البته تعبیه قسمتی تحت عنوان مشاوره و یا تماس با ما

طراحی سایت سالن زیبایی توسط شرکت هوم وب

شرکت هوم وب با توجه به سابقه فعالیت خود در این راستا، تا کنون افتخار همکاری با چند سالن زیبایی و ارایشی را در پرونده خود دارا بوده و به پشتوانه تجربه موفق و مثبت خود در این راستا می تواند کمک حال بسیار مناسبی برای شما در این راستا نیز جای بگیرد.

قیمت طراحی سایت زیبایی

شرکت طراحی سایت هوم وب در راستای کمک به کسب و کارها که یکی از اهداف اصلی آن به شمار می رود، و همچنین با در نظر گرفتن وضعیت کنونی کشور از نظر اقتصادی سعی و تلاش خود را در این راستا به کار بسته است تا از طریق طراحی سایت براساس تعرفه ای مناسب و معقول با در نظر گرفتن کمترین میزان سود برای خود، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا هزنیه های طراحی شما را به میزان قابل توجهی کاهش داده و در این زمینه به شما کمک نماید تا هم هزینه کمتری را در این ارتباط به عمل آورده و هم این که یک سایت حرفه ای و مناسب نیز در دست داشته باشید.