طراحی سایت صنعتی امروزی مشابه اکثر سایت های دیگر هستند ، اما دارای ویژگی های خاصی هستند که به کاربران کمک می کند تا بیشترین بهره را از آنها ببرند. هدف از نوع طراحی سایت صنعتی جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به عنوان سرنخ ، یا فروش مستقیم است . ویژگی های ذکر شده در برای طراحی سایت صنعتی کمک می کند تا به این اهداف نهایی برسید. در واقع همه وب سایت های صنعتی (واقعاً هر وب سایتی) برای موفقیت به مجموعه ای اساسی از ویژگی های اصلی نیاز دارند.

شرکت طراحی سایت هوم وبامکانات پایه طراحی سایت صنعتی :

 • کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)
 • انتخاب طرح با کارشناس طراحی
 • فیلم آموزش پنل مدیریت سایت
 •  انتخاب رنگ بندی با نظر مشتری
 • رسپانسیو (قابل نمایش در گوشی و تبلت)
 • قابلیت ایجاد منو و صفحات نامحدود
 • سیستم وبلاگ دهی و ادیتور پیشرفته فارسی
 • افزودن نقشه گوگل شرکت شما در تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • مدیریت اسلاید شو
 • معرفی کامل خدمات،محصولات یا پروژه ها

امکانات طراحی سایت صنعتیامکانات تخصصی طراحی سایت صنعتی

 • کدنویسی و اجرای طرح گرافیکی مشتری
 • طراحی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 • ارائه قیمت با توجه با امکانات سایت
 • امکان نمایش لیست مشتریان شرکت
 • پشتیبان گیری از اطلاعات سایت
 • معرفی کارخانه یا واحد صنعتی شما و تاریخچه فعالیت و تاسیس آن
 • معرفی کامل خدمات واحد صنعتی شما
 • صفحه ای جهت نمایش گواهینامه‌ها، استانداردها ،مجوزها و تقدیرنامه‌ها (جهت نمایش اعتبار کارخانه)
 • معرفی محصولات به همراه تصاویر و مشخصات فنی و ویژگی های آنها
 • دسته بندی محصولات
 • امکان دانلود و نمایش کاتالوگ محصولات
 • ثبت کارخانه یا واحد صنعتی شما در گوگل و نمایش آن در سایت
 • نمایش اطلاعات تماس و آدرس شرکت
 • امکان اضافه کردن نامحدود اخبار و مقالات
 • معرفی نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات
 • گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید معرفی پروژه ها (جهت آشنایی بیشتر مشتریان با سوابق اجرایی شما)
 • فرم ارتباط با مشتریان
 • فرم درخواست نمایندگی
 • چت آنلاین برای مشاوره و پیشتیبانی مشتریان
 • لینک شبکه های اجتماعی (اینستاگرام ،لینکدین و ...)
 • امکان چند زبانه کردن سایت صنعتی ( جهت ارتباط با مشتریان خارج از ایران و معرفی محصولات به زبان های دیگر)
 • SSL اختصاصی
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • باتوجه به کدنویسی اختصاصی طراحی سایت صنعتی توسط شرکت هوم وب امکان اضافه کردن بخش های ديگر كه بعد از نيازسنجی هر واحد صنعتی می توان به سايت اضافه كرد.

قیمت طراحی سایت صنعتیقیمت طراحی سایت صنعتی

قیمت طراحی سایت صنعتی به صوررت کد نویسی شده و اختصاصی با زبان ASP با توجه به امکانات انتخابی شما متفاوت خواهد بود.در شرکت طراحی سایت هوم وب قیمت طراحی سایت صنعتی با توجه به نیاز مشتری و امکانات انتخابی متغیر می باشد.

بازه قیمت طراحی سایت صنعتی

به صورت کلی بازه قیمت طراحی سایت صنعتی برای امکانات پایه سایت صنعتی که در بالا ذکر شد 5.5 میلیون تومان خواهد بود.

و هم چنین تعرفه طراحی سایت صنعتی برای داشتن امکانات تخصصی و حتی هر امکاناتی که در این جا ذکر نشده است به طور میانگین از 7 تا 12 میلیون تومان به بالا و براساس امکانات مورد نیاز مشتری و در جلسه قرارداد مشخص خواهد شد.

ساخت سایت صنعتیمراحل سفارش و طراحی سایت صنعتی

برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت شرکتی شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق چت واتس اپ یا تماس با شماره تلفن های شرکت با کارشناسان شرکت طراحی سایت هوم وب مشاوره رایگان داشته باشید.

هم چنین لازم به ذکر است که نمونه طراحی سایت های صنعتی هوم وب بر اساس استاندارهای گوگل و سئو بیس هستند. همچنین دارای نمونه سایت های شرکتی موفق با بیش از 100 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل می باشد.

مستندات تمامی این موارد در جلسه حضوری خدمت شما مشتری عزیز نمایش داده خواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت صنعتی :

در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحی سایت صنعتی را مشاهده خواهید کرد.برای مشاهده سایر نمونه سایت های طراحی شده توسط شرکت هوم میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه کار طراحی سایت

هم چنین لازم به ذکر است که مجموعه هوم وب توانایی اجرا ،طراحی و کدنویسی اختصاصی هر سایتی که از لحاظ زیبایی و یا امکانات مورد پسند شما مشتری عزیز هست را دارا می باشد. کافیست لینک سایت مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

طراحی سایت صنعتی امروزی مشابه اکثر سایت های دیگر هستند ، اما دارای ویژگی های خاصی هستند که به کاربران کمک می کند تا بیشترین بهره را از آنها ببرند. هدف از نوع طراحی سایت صنعتی جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به عنوان سرنخ ، یا فروش مستقیم است .

مشاهده اطلاعات بیشتر

امروزه شرایط به صورتی درآمده است که وب سایت صنعتی نیز دقیقا مشابه با سایر وب سایت ها خواهند بود، ولی با تمامی این شباهت ها لازم است به این نکته اشاره داشته باشیم که همچنان وب سایت های صنعتی از ویژگی هایی برخوردار می باشند که می تواند باعث یاری رسانیدن به میزان حداکثر ممکن برای مخاطبان خود گردد.

هدف اصلی از طراحی سایت صنعتی

هدف اصلی وب سایت های صنعتی در شرایط حال حاضر، جذب مخاطب و یا تبدیل مخاطب به یک فرد طرفدار می باشد. در کل، هدف هر وب سایت صنعتی ای هدایت بازدید کننده به سمت خریدار از طریق تجارت الکترونیک (E – commerce) شدن می باشد.

ویژگی هایی که در زیر آن ها را به شما معرفی می نماییم، در حقیقت وظیفه یاری رسانیدن به شما در جهت دستیابی به این اهداف فوق الذکر را برعهده خواهند داشت.

قسمت های اصلی سایت صنعتی

تمامی وب سایت های صنعتی(در حقیقت لازم است اعتراف نماییم در این جا که تمامی وب سایت ها نیازمند بهره گیری از این ویژگی ها و قسمت ها می باشند)، نیازمند بهره گیری از یک سری از ویژگی های کلیدی خواهند بود که به کمک آن ها قادر به دستیابی به موفقیت خواهند بود. در این جا مهم ترین و اصلی ترین این ویژگی ها را به شما معرفی خواهیم نمود.

محتوی تخصصی (حرفه ای) در سایت صنعتی

محتوی در حقیقت نقش پادشاه را در هر سایتی ایفا می نماید. نیازی به گفتن نیست که هر سایتی از جمله سایت شما نیاز به داشتن مقداری محتوی خواهد بود. ولی با تمام این ها سعی نکنید تا از محتوی های قدیمی برای سایت خود استفاده نمایید. شما به محتوی احتیاج دارید که از اصالت خاصی ای برخوردار باشد. محتوی لازم است تا با مشتری شما حرف بزند، این محتوی است که می تواند کاری کند که مشتری و یا مخاطب باور نماید که شما در این زمینه که محتوی را خلق کرده اید دارای تخصص می باشید.

اصلا لزومی ندارد که شما مقداری کلمات تخصصی ای را با مقداری صحبت های عامیانه ترکیب نموده و با در کنار هم چیدن آن ها یک محتوی بی معنی خلق نمایید. نیازی نیست تا شما به صورت شعاری صحبت کرده و از کلمات بی محتوی و دهان پر کنی همچون مشتری محوری، و یا عبارت هایی از این دست استفاده نمایید.

به جای این کارها، مقداری صبوری به خرج داده و براساس یک استراتژی خاص یک محتوی مناسب خلق نمایید. و در این صورت به خوبی شاهد خواهید بود که محتوی شما تاثیرگذاری مناسب خود را خواهد داشت.

موبایل فرندی بودن (Mobile – friendly) سایت صنعتی

تلفن های هوشمند موضوعی در حال رسیدن به خط پایان خود نیستند، بلکه آن ها در حال جایگزین شدن سایر روش های سرچ و جستجو کردن می باشند. تقریبا امروزه شرایط به صورتی درآمده است که تمامی سایت های در حال طراحی نیازمند طراحی شدن برای هماهنگ بودن با صفحه های مونیتور تلفن های هوشمند و به طور کلی قابلیت پخش شدن از طریق صفحه های نمایش کوچک بودن از دست دادن کیفیت تصاویر می باشند.

علاوه بر این ها، وب سایت صنعتی نیازمند بهره گیری از خصوصیتی همچون زود لود شدن (بارگذاری شدن) نیز هستند و در ضمن آن نیز لازم است تا توانایی ناوبری شدن به صورتی کاملا آسان از طریق کاربر را در صفحه های تلفن های هوشمند و یا تبلت های کوچک و بزرگ آن ها را نیز دارا باشند.

در غیر این صورت، موتور های جستجو خودشان شما را مجازات نموده و کاربران هر چه بیشتری به صورتی روز به روز در حال ترک وب سایت شما و جستجو وب سایت های بهتر و رقیب شما خواهند بود.

قرار دادن راه ها و روش هایی برای کاربران و مخاطبان جهت دسترسی بهتر به شما

ممکن است مخاطبان و یا افراد در حال مطالعه متن قرار داده شده به عنوان محتوی در داخل سایت مورد نظر شما، میزان اطلاعات کافی در خصوص موارد مورد نظر خود را از طریق محتوی داخل سایت شما به دست نیاورد،و یا با پرسش هایی مواجه شود که لازم باشد تا آن را از فردی مطلع در این ارتباط بپرسد.

در این صورت، شما لازم است مسیر برقراری ارتباطی در این راستا را برای آن ها قرار دهید تا بتوانند از طریق آن بدون کوچک ترین مشکلی با فرد متخصصی ای ارتباط برقرار ساخته و سئوال مورد نظر خود را از وی جویا شوند. علاوه بر این ها، این شانس نیز وجود دارد که این پرسش بتواند در لیست FAQ و پرسش های مندرج در آن قرار گرفته، و یا اصلا شانس بیشتری برای موفقیت در امر فروش سایت مورد نظر نیز گردد.

بهترین روش های پیشنهادی به این منظور که در حال حاضر، رواج دارد عبارتند از شماره های تلفن، مسیرهای ارتباطی، آدرس ایمیل، و یا اصلا وجود یک رباط برقراری ارتباط مستقیم با همان چت آنلاین. لازم است در این راستا نیز اطمینان حاصل نمایید که روش های ارتباطی معرفی شده درست و دقیق کار کرده، و مشتری بتواند از طریق آن ها به پرسش های موجود در ذهن خود پاسخ گوید.

قابلیت استفاده شدن در مرورگر های قدیمی تر 

یا قابلیت لود شدن از سوی سخت افزارهای مدل پایین تر

در کل، سایت صنعتی یکی از پر بازدید ترین و پر مخاطب ترین انواع سایت ها به شمار رفته و ضرورت دارد تا بتوانند با طیف گسترده ای از ابزارهای مرتبط با اینترنت ارتباط برقرار نمایند. به طور کلی قابلیت هماهنگ بودن با انواع نرم افزارها و سخت افزارهای قدیمی و جدید در امر فن آوری ارتباطات را دارا باشند.

به صورت کلی، صنایع آن قدر دارای مشکلات و کمبود وقت می باشند که زمان لازم برای تغییر سخت افزارها و نرم افزارها، تقویت کردن آن ها و یا حتی تغییر دادن آن ها به دلیلی همچون به روز رسانی آن ها را نخواهند داشت.

آن ها حتی چندان به قطعات ارتباطی و به روز رسانی آن ها و یا به روز رسانی سیستم های کامپیوتری خود نیز نخواهند پرداخت. به همین منظور، لازم است تا سایت صنعتی طراحی شده از سوی شما نیز با این مشکلات مواجه نشده و نیازی به تغییر دادن قطعات سخت افزاری و یا نرم افزاری توسط صنایعی که برای آن ها سایت مورد نظر را طراحی کرده اید نیز نخواهند داشت.

وجود یک فرم جهت ثبت نام کردن از طریق ایمیل

شما قطعا نیازمند وجود یک فرم در این وب سایت خواهید بود تا از طریق آن ها بتوانید لیست کاملی از آدرس های ایمیل را جمع آوری نمایید. این ایمیل ها لازم است از میان مخاطبان و یا بر روی یک مبنی خاص انجام پذیرد. ایمیل بهترین روش ممکن در زمینه برقراری ارتباط با مشتریان در جهت معرفی خدمات و محصولات در حال انتشار و یا فروش بوده و یا می توان از طریق آن ها به مخاطبان اطلاع رسانی نمود که چه خدماتی در حال ارائه شدن از سوی سایت مورد نظر می باشد، و ضرورت خواهد داشت که این محصولات و یا خدمات ارائه شده قادر به تامین برخی از نیازهای مشتریان و مخاطبان نیز باشد.

آنالیتیک سایت صنعتی

قابلیت آنالیز کردن در حقیقت ابزاری است که به مشتری شما اجازه می دهد تا به شما اعلام دارد که سایت و محتوی موجود در سایت شما تا چه میزان مناسب و خوب (و یا بد و بسیار ضعیف) بوده و در کل وضعیت خدمات رسانی وب سایت شما به چه صورتی می باشد. شما به طور کلی به وجود این بخش نیاز بسیار زیادی خواهید داشت.

زیرا این بخش است که به شما اعلام می دارد که مخاطبان ورودی به سایت شما در چه وضعیتی قرار داشته، و اصلا چه چیزی را مخاطبان شما جستجو می نمایند. به چه صورتی این جستجو را انجام داده، و بسیاری دیگر از انواع اطلاعات مفید و ارزشمند را برای شما به ارمغان خواهند آورد. در حقیقت این اطلاعات می تواند برای شما بسیار مفید بوده و باعث رشد و ارتقای سطح وب سایت شما گردد.

یک خبر خوب: یکی از بهترین و پربازده ترین ابزارهای تحلیلی ای که هر کسی می تواند از آن بهره مند گردد خود خدمات ارائه شده از سوی گوگل آنالتیک (Google Analytics) است.

داشتن لینک های ارتباطی با سایر شاخه های رسانه ای شرکت

سایت های صنعتی نمی توانند به تنهایی در فضای مجازی فعال باشند، آن ها نیازمند حضور در یک قالب شبکه ای بوده و باید در همان قالب نیز در فضای مجازی معرفی شوند. به خصوص در زمینه های مرتبط با رسانه های اجتماعی داشتن لینک هایی با سایر رسانه های اجتماعی شرکت مورد نیز و ارائه URL آن ها می تواند هر چند براحتی در سایت قرار داده شده، ولی با تمامی این ها، این کار می تواند اهمیت بسیار زیادی نیز داشته باشد.

قسمت مشکل کار، هماهنگ سازی و به روزرسانی این رسانه های اجتماعی دیگر، با اطلاعات و وضعیت روز، و همچنین وجود مطالبی مرتبط با موضوع در حال کار شدن در وب سایت صنعتی شما است. امروزه دیگر شرایط به صورتی درآمده که شما نخواهید توانست تا به عنوان یک وب سایت موفق عمل نمایید، اگر در رسانه های اجتماعی ای همچون فیس بوک، لینک دین، توییتر و مواردی از این دست حداقل حضور نداشته باشید.

داشتن بخش مخصوص تقاضا جهت اعلام نظر (RFQ)

شما تمایل دارید تا نظر مشتریان و مخاطبان را در ارتباط با محصول خود جویا گردید. اگرچه شما شماره تلفن مخصوص خود را در سایت قرار داده اید، و روش های دیگری نیز در همین راستا به منظور برقراری ارتباط با مشتریان خود دارا می باشید، ولی با این حال، لازم است فرم های RFQ نیز در وب سایت شما قرار داده شوند. تا مخاطب بتواند به راحتی با پر کردن این فرم ها اطلاعات مورد نظر شما را به منظور دستیابی به محصولی ایده آل و مورد نظر مشتری به دست آورد.

یک فرم RFQ به خوبی و به صورتی حرفه ای طراحی شده می تواند سریع ترین ابزار ممکن در جهت دستیابی به نظریات مشتریان و مخاطبان در رابطه با محصولات شما باشد. در ضمن ضرورت خواهد داشت تا پر کردن این فرم برای آن ها کاملا ساده بوده و برداشت اطلاعات مورد نظر از سوی کارکنان شما نیز کاری پیچیده نباشد.

فرم های RFQ ضرورت خواهد داشت تا بتواند در سریع ترین زمان ممکن کمترین میزان اطلاعات مورد نیاز شما را تامین نموده و در ضمن نیز لازم است تا قادر به ارائه شدن از سوی دستگاه های تلفن های هوشمند باشد.

ممکن است شما نیاز داشته باشید تا به مشتریان خود اطلاعاتی در رابطه با نمودارهای مهندسی محصولات خود را نیز ارائه نمایید، ولی بیاد داشته باشید که انجام این قبیل کارهای پیچیده و تخصصی ضرورتی نخواهند داشت.

سرانجام این که، باور داشته باشید که مشتری و یا مخاطبی که یک فرم RFQ برای شما پر می نماید کاری بسیار مهم را به انجام رسانیده و ارسال یک ایمیل و یا پیام که شما این فرم درخواست را دریافت داشته اید از ضروریات به شمار می رود.

قسمت وبلاگ دهی در سایت صنعتی

یک بلاگ را باید قسمت بسیار مهمی از بخش های مختلف سایت خود لحاظ نمایید، در کل بلاگ در حقیقت نقش متخصص در وب سایت را ایفا می نماید (می توانید یک بار دیگر به بخش محتوی تخصصی مراجعه نمایید).

انتشار مقالات تخصصی و مرتبط با محصول و یا خدمات می تواند به خوبی نشان دهد که شما اطلاعات بسیار کاملی را در رابطه با محصول مورد نظر دارا بوده و در حال صحبت از موضوعی می باشید که اشراف اطلاعاتی زیادی در رابطه با آن دارید، که این امر بر روی سطح SEO سایت شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

در کنار این موضوع، همین امر موجب می شود تا مخاطب مدت زمان به مراتب بیشتری را برای مطالعه مقالات شما اختصاص داده و هر چقدر مخاطب بیشتر با محتوی منتشر شده از سوی شما ارتباط برقرار نماید، شانس تبدیل شدن مشتری از سوی وی به میزان بسیار بیشتر افزایش یابد.

این موضوع را مدنظر داشته باشید که هر چند، نوشتن یک بلاگ مرتبط نیازمند داشتن ارتباطی نزدیک با محتوی سایت می باشد، ولی در صورتی که شما بلاگی بنویسید که ماه ها و سال ها از زمان انتشار آن گذشته باشد در این صورت، دیگر یک مزیت به شمار نخواهد رفت.

لازم است تا سایت صنعتی یک کاتالوگ محصول باشد

باید از این موضوع آگاه باشید که وب سایت های صنعتی به طوری خاص نوعی کاتالوگی از محصولات و یا خدمات آن صنعت به شمار می روند، حال می خواهد این وب سایت اصلا گزینه ای به عنوان فروش آنلاین داشته باشد یا نداشته باشد. در حقیقت وجود آیتم های زیر برای یک وب سایت صنعتی از ضروریات به شمار می رود.

کارکردهای سرچ محور، طبقه بندی های برخوردار از فیلتر

در صورتی که وب سایت صنعتی شما به منظور نمایش دادن محصولات مختلفی طراحی شده باشد تا آن ها را به مخاطبان معرفی نماید، شما لازم است تا جستجوی محصولی خاص را برای آن ها امکان پذیر نمایید.

سرچ کردن در حقیقت می تواند یک گام جهت شروع بسیار عالی به شمار رفته، و افرادی که به دنبال منظور خاصی ای وارد محیط سایت شما می گردند، از این بخش رضایت بسیار زیادی را احساس خواهند نمود.

ولی با تمامی این موارد، فیلتر بندی محصولات (از قبیل رنگ های مختلف و آیکن های مختلف) و یا طبقه بندی آن ها در قالب گروه های بزرگ و کوچک می تواند به بازدید کننده گان شما کمک نماید تا محصول مورد نیاز خود را با سرعت به مراتب بیشتری پیدا نمایند.

ایجاد فرآیند چک کردن ساده و آسان

آیا می خواهید محصول خاصی ای را به فروش برسانید؟ فرایند چک کردن شما لازم است تا از سطح اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشد.

این فرآیند می تواند به کمک به کار گیری الگوهای بسیار رایج و پر طرفداری که از سوی شرکت های فعال و بسیار معتبر در زمینه تجارت الکترونیک به کار گرفته می شود، همچون برنامه های مگنتو (Magento) و یا شاپیفای (Shopify) به دست آید.

افزایش سطح اعتماد به نفس کاربر، در کنار استفاده از الگوهای قانونی مورد استفاده در تجارت الکترونیک و یا استفاده از برنامه ها و ویژگی های امنیتی ای که به عنوان SSL استفاده می شوند ضرورت بسیار زیادی خواهند داشت. توجه داشته باشید که استفاده از برنامه های SSL دارای مقدار زیادی پیچیده گی می باشد. در صورتی که برای تنظیم این برنامه ها از نظر فنی دچار مشکل گردید با متخصصان امر در این راستا تماس برقرار نمایید.

فرم های درخواست پیشنهاد(RFQ) در طراحی سایت صنعتی

در صورتی که شما یک شرکت و یا سایت فروش محصول به شمار نمی روید، بلکه در حال استفاده کردن از وب سایت صنعتی به عنوان ارائه دهنده عبارت ها و یا شعارهای توسعه دهنده میزان فروش می باشید، لازم است برای این منظور به میزان بسیار زیادی از فرم های RFQ بهره بگیرید.

این فرم ها ضرورت دارد تا مخاطبان را به پر کردن و ارائه فرم های RFQ تشویق نموده تا از طریق آن متخصصان امر قادر باشند تا یک محصول خاص و یا چندین محصول مرتبط در همین راستا را معرفی کرده و با استفاده از این نظریات نقاط ضعف قبلی آن ها را برطرف نمایند.

شکل و شیوه طراحی این نوع از وب سایت ها دقیقا همانند وب سایت های تجارت الکترونیک و یا همان برخوردار از بخش فروش خواهد بود. این نوع از وب سایت ها به مشتری اجازه می دهند تا تعداد محصولات زیادی را ملاحظه نموده و حتی از لیست های خاصی ای برای اعلام نظر بر روی یک سری از محصولات خاص و دسته بندی آن ها بهره بگیرد.

طراحی یک وب سایت صنعتی موفق

وب سایت صنعتی نیازی ندارد تا یک بیلبورد تبلیغاتی در سطح اینترنت باشد. و یا اصلا ضرورت ندارد که به این منظور طراحی شود. اصلا فراموش کنید که سایت را به یک منظور خاص طراحی کرده اید، طراحی این نوع از سایت ها ضرورت دارد تا به صورتی داینامیک و پویا صورت بگیرد. باید آن را از سایت های بازاریابی جدا سازید. برای درست عمل کردن این نوع از سایت ها، شما باید قبل از طراحی این نوع از سایت ها ابتدا رفتار مشتریان آن شاخه از خدمات و یا محصولات را به خوبی بررسی نموده و با پیشرفت های مهم در این راستا همگام گردید.

علاوه بر این ها، تعداد زیادی ویژگی دیگر نیز وجود دارد که ضرورتی ندارد که برای طراحی این نوع از وب سایت ها شما آن ها را مدنظر قرار دهید. موضوعاتی همچون جهانی سازی موضوع، بازاریابی به صورت خودکار، و یا حتی برقراری چت آنلاین همگی موضوعاتی است که چندان ضرورتی برای سایت های صنعتی نخواهد داشت.

در صورتی که سایت شما دارای جذابیت های زیادی از سوی مشتریان از کشورهای مختلف می باشد، ضرورت خواهد داشت تا ورژن های نوشته شده به زبان های مختلفی از موضوعات مندرج در محتوی سایت خود داشته باشید.

داشتن کلید های مخصوص تماس آنلاین در سایت صنعتی

داشتن کلید های مخصوص برقرار تماس آنلاین و یا لیو چت، می تواند باعث شود تا مشتری از طریق دسکتاب و یا موبایل به راحتی با شما ارتباط برقرار کرده ولی در عین حال نیز لازم است تا شما تجهیزات و ابزارهای مخصوص برقراری این نوع از تماس ها را در دست داشته باشید.

طراحی یک وب سایت برای کسب و کارهای صنعتی کاری بسیار ساده و آسان به شمار می رود. ولی بیاد داشته باشید که طراحی این نوع از وب سایت ها می تواند در موفقیت آن سایت به میزان بسیار زیادی تاثیرگذار بوده و چالش های بسیاری نیز برای شما به همراه داشته باشد.

از نظر تقویت سیاست های بازاریابی ما تاکنون توانسته ایم به کمک مقالات علمی و تخصصی ای که منتشر ساخته ایم تعداد زیادی از مشتریان فعال در زمینه های مختلف صنعتی را در این راستا کمک نموده و باعث پیشرفت آن ها گردیم. به شما نیز توصیه خواهیم داشت تا به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این راستا به وب سایت ما مراجعه نموده و جدیدترین و به روز ترین موارد را به راحتی از طریق وب سایت ما مطالعه کرده و با موضوعات مختلف در زمینه های متنوع در راستای طراحی سایت و مواردی از این دست را در وب سایت ما و از طریق مقالات ما به دست آورید.

منبع:شرکت طراحی سایت