سایت های خدماتی که به طور معمول از سوی شرکت طراحی سایت هوم وب طراحی می شود دارای ویژگی هایی همچون موارد زیر را خواهند داشت:

شرکت طراحی سایت هوم وبامکانات پایه طراحی سایت خدماتی :

 • کد نویسی شده با Asp.net (Mvc)
 • انتخاب طرح با کارشناس طراحی
 • فیلم آموزش پنل مدیریت سایت
 •  انتخاب رنگ بندی با نظر مشتری
 • رسپانسیو (قابل نمایش در گوشی و تبلت)
 • قابلیت ایجاد منو و صفحات نامحدود
 • فیلم آموزش مدیریت سایت
 • سیستم وبلاگ دهی و ادیتور پیشرفته فارسی
 • افزودن نقشه گوگل شرکت شما در تماس با ما
 • صفحه درباره ما
 • مدیریت اسلاید شو
 • معرفی کامل خدمات،محصولات یا پروژه ها

امکانات طراحی سایت خدماتیامکانات تخصصی طراحی سایت خدماتی

 • کدنویسی و اجرای طرح گرافیکی مشتری
 • طراحی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 • ارائه قیمت با توجه با امکانات سایت
 •  صفحه معرفی امکانات و خدمات موسسه و شرکت
 •  امکان سفارش آنلاین خدمات
 • قرار دادن ویدئوهای معرفی و آموزشی
 • امکان چت آنلاین با مشتریان
 • ارائه خدمات در تمام سطح کشور
 • دسته بندی سرویس ها
 • صفحه تماس با ما
 • صفحه‌ی درباره ما
 • فرم های تماس
 • ورود رایگان محتوا و اطلاعات اولیه سایت
 • امکان نمایش لیست مشتریان شرکت
 • پشتیبان گیری از اطلاعات سایت
 • SSL اختصاصی
 • بهینه سازی سرعت سایت

قیمت طراحی سایت خدماتیقیمت طراحی سایت خدماتی

قیمت طراحی سایت خدماتی به صوررت کد نویسی شده و اختصاصی با زبان ASP با توجه به امکانات انتخابی شما متفاوت خواهد بود.در شرکت طراحی سایت هوم وب قیمت طراحی سایت خدماتی با توجه به نیاز مشتری و امکانات انتخابی متغیر می باشد.

بازه قیمت طراحی سایت خدماتی

به صورت کلی بازه قیمت طراحی سایت خدماتی برای امکانات پایه سایت خدماتی که در بالا ذکر شد 5.5 میلیون تومان خواهد بود.

و هم چنین تعرفه طراحی سایت خدماتی برای داشتن امکانات تخصصی و حتی هر امکاناتی که در این جا ذکر نشده است به طور میانگین از 7 تا 12 میلیون تومان به بالا و براساس امکانات مورد نیاز مشتری و در جلسه قرارداد مشخص خواهد شد.

ساخت سایت فروشگاهیمراحل سفارش و طراحی سایت خدماتی

برای سفارش و مشاوره رایگان طراحی سایت خدماتی شما مشتریان عزیز میتوانید از طریق چت واتس اپ یا تماس با شماره تلفن های شرکت با کارشناسان شرکت طراحی سایت هوم وب مشاوره رایگان داشته باشید.

هم چنین لازم به ذکر است که نمونه طراحی سایت های خدماتی هوم وب بر اساس استاندارهای گوگل و سئو بیس هستند. همچنین دارای نمونه سایت های شرکتی موفق با بیش از 50 کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل می باشد.

مستندات تمامی این موارد در جلسه حضوری خدمت شما مشتری عزیز نمایش داده خواهد شد.

نمونه کار طراحی سایت خدماتی:

برای مشاهده برخی از نمونه سایت های خدماتی طراحی شده توسط شرکت هوم میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید.

نمونه طراحی سایت خدماتی

هم چنین لازم به ذکر است که مجموعه هوم وب توانایی اجرا ،طراحی و کدنویسی اختصاصی هر سایتی که از لحاظ زیبایی و یا امکانات مورد پسند شما مشتری عزیز هست را دارا می باشد. کافیست لینک سایت مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کنید.

سایت خدماتی جایگاهی خاص را در شرایط اقتصادی کنونی کشور ما به خود اختصاص داده اند، فضای اقتصادی کشور ما در حال حاضر به سمتی پیش می رود که به صورتی روزمره شرکت های صنعتی بیشتری از حرکت باز ایستاده و به صورتی هر چه بیشتر در همین راستا شرکت های خدماتی در حال توسعه یافتن و رشد کردن می باشند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

خدمات تبدیل به رقیبی بزرگ برای صنعت در جهان امروز شده است، کشور ما هم از این قاعده مستثنی نبوده و در صورتی که ادعای کمتر بودن از رقبای جهانی را نداشته باشیم، باید گفت که در زمینه ارائه خدمات از طریق سایت خدماتی در شرایط کنونی کشور، می توانیم حتی ادعای رقابت با شرکت های جهانی را نیز داشته باشیم.

جهان امروز برای تعریف کسب و کارها به طور کلی به دو دسته کسب و کارهای صنعتی که دارای تعریفی مشخص بوده و اقدام به تهیه و تولید موضوعی خاص می نمایند و همچنین کسب و کارهای خدماتی که در نتیجه و در اثر ارائه خدماتی خاص همچون ارائه خدمات حمل و نقل، ارائه خدمات نظافت و موارد بسیاری دیگر از این دست می توانند خدمات ارائه نموده و ارائه این خدمات از سوی آن ها می تواند منجر به کسب درآمد برای شرکت های مطبوع گردد.

تفاوت شرکت های صنعتی و خدماتی

شرکت های صنعتی از روی تعریف آن ها مشخص است، شرکت هایی بزرگ بوده که معمولا به نیروی کار مشخصی نیاز داشته و در ضمن غالبا نیازمند استفاده از فضاهای بزرگ و وسیع نیز می باشند، در حالیکه شرکت های خدماتی اصلا نیازی به فضای بزرگ نداشته و خدمات ارائه شده از سوی آن ها معمولا از طریق توانایی های فکری و یا بدنی کارکنان تحت پوشش این دست از شرکت ها تامین شده و به همین دلیل به طور معمول نیازی به اشغال فضایی بسیار زیاد نخواهند داشت.

طراحی سایت خدماتی

سایت خدماتی جایگاهی خاص را در شرایط اقتصادی کنونی کشور ما به خود اختصاص داده اند، فضای اقتصادی کشور ما در حال حاضر به سمتی پیش می رود که به صورتی روزمره شرکت های صنعتی بیشتری از حرکت باز ایستاده و به صورتی هر چه بیشتر در همین راستا شرکت های خدماتی در حال توسعه یافتن و رشد کردن می باشند.

باید توجه داشته باشید که خدمات و در کل کسب و کار و ایجاد درآمد از طریق خدمات امری است که به میزان بسیار زیادی می تواند با سودآوری همراه باشد، ولی باید به یاد نیز داشته باشیم که همین کسب و کار برای کسب موفقیت در این راستا نیازمند داشتن خصوصیاتی است که در این بخش قصد معرفی آن ها را دارا می باشیم.

1. برقراری ارتباط با مشتریان به ساده ترین شکل ممکن:

از جمله نکاتی که برای سایت های خدماتی اهمیت بسیار زیادی دارد، قابلیت دسترسی ساده و آسان به آن می باشد، زیرا مشتری لازم است تا وارد سایت شده از کیفیت خدمات ارائه شونده اطمینان حاصل کرده و به کسب این خدمات علاقه مند گردد.

2. جذب بیشتر مشتری 

برای شرکت ها چه صنعتی و چه خدماتی و یا هر شرکتی دیگر، تعداد مشتریان و کیفیت و میزان رضایت آن ها دارای اهمیت می باشد، به همین خاطر هر چقدر آمار و تعداد مشتری ها افزایش یابد، شرکت را باید موفق تر توصیف کرد.

3. ارائه خدمات به  مشتریان بصورت 24 ساعته 

همگی از این مطلب اگاهی داریم که سایت ها همواره در طی 24 ساعت روز باز بوده و در حال خدمات رسانی می باشند، لازم است به این نکته نیز اشاره شود که سایت خدماتی نیز لازم می باشد بخش های ارائه دهنده خدمات خود را به صورتی آماده نمایند تا قادر باشند در تمامی ساعات شبانه روز و درهر لحظه بهترین و سریع ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نمایند.

4. افزایش درآمد و کسب سود بیشتر

درآمد زایی و سود آفرینی را باید هدف اولیه هر نوع کسب و کاری معرفی کرد. مشتریان در واقع مسیر کسب درآمد برای شرکت ها بوده و شرکت های خدماتی نیز در این میان مستثنی به شمار نمی روند. شرکت های خدماتی، درآمد خود را براساس میزان خدمات در حال ارائه بیشتر جستجو کرده و به همین خاطر، هر چقدر تعداد مشتریان بیشتری را در اختیار داشته و تعداد بیشتری خدمات رسانی داشته باشند، میزان درآمد حاصله آن ها نیز افزایش خواهد یافت.

5. کسب اعتبار بیشتر و برند سازی:

در هر کاری موضوع موفقیت دارای طرفدار بسیار زیادی است، یعنی هر شغلی که باشید دوست خواهید داشت تا در آن شغل موفقیت به دست آورید و از طریق کسب موفقیت به اعتبار دست پیدا نمایید. موفقیت در فعالیت های اینترنتی نیز مستلزم به خوبی برندسازی شدن می باشد، در صورتی که شما قادر به برند سازی ای مناسب برای کسب و کار خود نباشید، به تبع آن در چهارچوب کاری ود نیز با موفقیت همراه نخواهید بود.

6. خدمات شما لازم است در دامنه ای تقریبا وسیع ارائه گردد:

یکی از اصول موفقیت در هر کاری این است که دامنه ارائه خدمات از سوی آن کار تا حد ممکن افزایش یافته و بتواند در چهارچوبی خاص حرکت کرده و هر روز قادر به ارائه خدماتی بیشتر به میزان افرادی گسترده تر باشد. هر چقدر شما در زمینه ارائه خدمات با محدودیت بیشتری همراه باشید، به تبع آن نیز میزان شانس موفقیت شما در آن زمینه خاص تا حد بسیار زیادی کاهش خواهد یافت.

مزایای طراحی سایت خدماتی

سایت های خدماتی می توانند مزایایی را برای افرادی که اقدام به ارائه خدمات از طریق سایت خدماتی می نمایند به همراه داشته باشند که در این بخش قصد داریم تا تعدادی از این مزایا را برای شما بر بشماریم.

1. کاهش هزینه ها

شما هر کاری را که بخواهید راه اندازی نمایید نیازمند خریداری و یا اجاره کردن مکانی جهت ارائه خدمات در آن مکان خواهید بود، در حالی که طراحی یک سایت می تواند این میزان هزینه را به میزان بسیار زیادی برای شما کاهش دهد.


2. سطح خدمات رسانی افزایش پیدا می نماید

از طریق راه اندازی سایت می توانید در زمانی ثابت و معین با تعداد نفرات بیشتری در ارتباط بوده و به راحتی قادر خواهید بود تقریبا به اکثر مشتریان خود را خدماتی با کیفیت بالا را ارائه نمایید.

3. راحتی و آسایش بیشتر

برای تردد کردن جهت مراجعه به دفتر شرکت و انجام کارهای عقد قرار داد برای مثال، نیازمند صرف وقت و هزینه خواهید بود، در صورتی که به راحتی می توان از طریق یک سایت مشخص به راحتی این موارد را به انجام رسانیده و به این ترتیب میزان اسایش و راحتی را برای مشتری و هم برای ارائه دهنده خدمات ساده تر خواهد کرد.

طراحی سایت خدماتی توسط شرکت هوم وب

شرکت هوم وب در زمینه طراحی و راه اندازی سایت های خدماتی تجربه بسیار زیادی را دارا بوده و می تواند بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی سایت را به پشتوانه تجربه کاری خود در این راستا برای شما دوستان و مخاطبان گرامی ارائه نماید.

 قیمت طراحی سایت خدماتی 

شرکت هوم وب می تواند به عنوان یک سایت پایه ای و ساده بدون امکانات تخصصی و ویژه سایتی را به منظور ایجاد رفاه بیشتر برای مشتریان خود به در رابستای طراحی سایت خدماتی ارائه نموده که هزینه این نوع از طریق مبلغ 3.5 میلیون تومان خواهد بود.

البته باید توجه داشته باشید که طراحی سایتی به این صورت نمی تواند جواب گوی نیاز های شما بوده و قطعا ضرورت خواهد داشت تا توافق با طراح سایت شما امکاناتی خاص و تخصصی را نیز برای سایت مورد نظر خود در نظر بگیرید.